Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy édes aranyos cuki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy édes aranyos cuki jófej pasim. De tetszik egy nálam jóval idősebb srác is. Ha vele vagyok, az leírhatatlan, de a barátomat is szeretem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. máj. 3. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:

A barátodba nem vagy szerelmes, mivel más is van...de az meg lehet, h csak 1 fellángolás.

Neked kell tudnod am meg

2008. máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha ilyet kérdezel, egyikükbe sem.
2008. máj. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát már bocs, de ezt neked kell eldönteni, mi nem dönthetünk helyetted! Vázold fel magadban mindkettő pozitív és negatív tulajdonságait és akkor dönts!
2008. máj. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fölmerül a kérdés?-szereted ha mással leírhatatlan lenned...segítek Nem.. ez nem szerelem ez már csak megszokás és ragaszkodás szerintem, meg lehet beszélni, de azért ne maradj vele csak h legyetek mert ha ilyen felmerül akkor általában szakítás a vége...dehát ezt neked kell tudnod
2008. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Csak azt tudom mondani én is hogy ha valaki szerelmes valakibe arról nagyon is tud és olyankor szóba sem jön más. Szóval szerintem nem vagy még szerelmes egyikbe sem. Azt gondold végig melyikbe tudnál szerelmes lenni, melyikkel érzed szinte 100%-osan jól magad.
2008. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát bazz...pofádon van bőr:D
2008. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!