Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy az úgymonda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az úgymonda normális, aranyos, édes pasik nem kellenek senkinek vahy hamar leváltják őket azt mondván hogy megunta vagy unalmas és van aztáne gy bunkóval?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
mert általában nem a hülye - buta libákkal kell összejönni.. (bocs csajok)
2010. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
A szerelem nem válogat. Valószínű az aranyos pasit nem szerette. Ha ő a bunkóba volt szerelmes, hát abba szerelmes. Az aranyossága miatt senkibe sem fognak beleszeretni :) Ne magadban keresd a hibát és ne is a másik srácba, ez előfordul.
2010. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért, mert izgalmasabb az, akit nehezebb megszerezni, majd utána megtartani.. ?!
2010. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Apollo93 ***** válasza:

Igen, viszont szerintem ez már több mint gyakoriság vagy előfordulás, nem gondolod? Nagyon sok ilyen eset van sajnos:S

Hát ez van

2010. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát akármennyire sok ilyen eset van, akkorsem az aranyosak hibája. És nem is hibás senki. Az érzéseket nem lehet befolyásolni. Én nő vagyok, tehát nem férfiként nyilatkozom erről. Nem kell emiatt rosszul éreznetek, de nem is kell bunkónak lennetek, nem azért vannak a nők a bunkóbakkal, mert ők bunkók, hanem van bennük valami egyéb, ami őket megfogta. Ennyi a titok nyitja.
2010. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Mert a lányokat manipulálja a média, a többség.

Mennyivel könnyebb "rossznak" lenni, mint jónak?

Gyáva emberek, nagyon gyávák.

2010. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*bunkóbbakkal
2010. márc. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én személy szerint a normális aranyos édes pasikat szeretem, csak legyenek intelligensek is, és az se hiba ha nem néznek ki rémisztően:D És kifejezetten gyűlölöm ha bunkóznak velem, az olyan pasi nem is kell^^

Szóval szerintem az ilyesmi emberfüggő, és te lehet egyszerűen csak peches vagy, vagy van benned valami olyasmi ami a normális-aranyos mivoltod túlságosan ellensúlyozza.

2010. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a nagy baj, hogy az édes, aranyos, kedves pasikból nagyon kevés van. Mindegyik aranyos, kedves addig, amíg meg nem dönt, és csak utána szembesül a nő vele, hogy ez mégis egy bunkó.
2010. márc. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!