Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! (korotokat írjárok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! (korotokat írjárok le) Mire vágyik a férfi? Illetve mitől lesz számotokra egy párkapcsolat tökéletes? Milyen legyen veletek a nő ahhoz hogy ti is tiszteljétek őt?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 06:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Akkor tökéletes a kapcsolat, ha mkndkét fél mentálisan stabil, mindkettönek jól fizető munkahelye van, egymáshoz hűségesek, ill egymást speciálisnak tekintik. Ahoz meh hogy én tiszteljek egy nöt az kell hogy minden kapcsolata legalább egy évig tartson, és a szexxel várjon legalább két hónapot, vagy legtökéletesebb esetben én vegyem el neki, és persze ne az legyen a téma róla hogy hogyan szopta körbe az összes ismerősömet. A legfontosabb pedig hogy amit csinál azt érthetöen eltudja magyarázni hogy miért csinálja, ne ilyen bipoláris gyökér legyen. Természetesen ilyen nem létezik, ugyhogy kit érdekel nincs miért tisztelni a nöket pont
2012. júl. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy ne lenne !!!

Tudom kedves kérdező, hogy férfiakat kérdeztél, mégis engedd meg, hogy hozzászóljak én is.

Sokat viccelünk, mert az fontos. Nem veszek borzasztóan komolyan dolgokat, amit felesleges (pl.:marad a ruha ahogy levette, kivette a poharat, majd ott hagyta stb.) Lehetne sorolni milyen kis bosszantó dolgok merülnek fel egy kapcsolatban, de én ilyen hülyeség miatt nem veszekszek. Elpakolom ha zavar és kész ! Esetleg kedvesen megjegyzem, hogy ejnye-bejnye (így ő is látja a hanyagságát és nem veszi támadásnak)

Sosem faggatom mikor jön haza...hiszen Ő sem tudhatja pontosan mikor fejezik be a munkát. Mindig a nyakába ugrok és puszilgatom, legyen az akármikor is, hogy hazaér. Megjegyzem. Megjegyzem, éppen ezért szívesen jön haza munka után (nem időz sehol), mert tudja, hogy mindig tárt karokkal várom haza és nem hisztivel(hol voltál eddig stb.) Igyekszem megértő jó társ lenni, mivel ezt értékeli, Ő is igyekszik mindenben a kedvemben járni és jó társ lenni, azaz már férj lenni !

Még valami: a tisztelet !- sose hülyézzük egymást, nem szégyenítjük meg a másikat (viccesen) barátok előtt...én tényleg tisztelem Őt és Ő is engem.


Remélem tudtam segíteni. 33/N

2012. júl. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1-es, szerintem sok ilyen nő van, bár a jól fizető munkahely az ugye mindenkinek mást jelent. Mondhatni nincsenek is igényeid, pl. nem akarsz szép nőt vagy háziasat...
2012. júl. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
legyen őszinte. van valami perverz dolog bennem, ami nagyon imádja az őszinteséget.
2012. júl. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nyelje le :D
2012. júl. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az átlag pasinak nem kell sok hogy boldog legyen...:) (lásd ha csak lenyeli már a fellegekben jár)

De vannak az átlagon felüliek is:)

Nekem fontos, a bizalom. Tökéletesnek a jelenlegi kapcsolatomat sem mondanám, bár tudom hogy mitől lehetne az, csak ezt az opciót nem lehet választani... :/ De ezt félre téve a mostani kapcsolatom úgy jó ahogy van (persze azt az egyetlen dolgot nem véve figyelembe). Hasonló az érdeklődési kör, tudunk és szeretünk is beszélgetni, kimutatjuk az érzelmeinket egymás felé. Megbízunk egymásban. Tiszteletben tartom a női nemet általában. Külön tisztelettel adózom annak a nőnek amelyik képes önerőből talpra állni, és nem folyton csak nyafogni, hogy neki így sz@r meg úgy sz@r...

2012. júl. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A férfi a változásra, a megújulásra, a folyton folyvást újabb és újabb ingerekre vágyik egy kapcsolatban. Ezek főleg vizuális ingerek illetve illatok, amit a nők vetnek be olykor-olykor, hogy a férfiak feléjük tanusított figyelme ne lankadjon. Ha egy nő képes arra, hogy folyton a figyelem középpontjában tudjon maradni, akkor a férfi tisztelete fogja körülövezni. Nem minden esetben jó, ha a férfit kérdezi, hogy hogy viselkedjen, mit vegyen fel. Az az igazi, ha szinte ráérez, mitől gerjed a párja igazán. A tisztelethez hozzátartozik még, hogy egy nő és persze egy férfi se veszítse el a fejét egy-egy váratlan helyzetben.(29)
2012. júl. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

2. válaszoló ( 06:55ös) tökéletes feleségnek tűnik :D


Nem olyan nehéz velünk. A titok annyi hogy nem kell állandóan cseszegetni, nem kell a sok női hülyeség meg hiszti, faggatások, csak nyugisan minden, emellett sok szex, és ha még jól is főzöl akkor álom:D

2012. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem legyen HŰSÉGES ami manapság úgy látszik elég nagy elvárás a sok k**va között :)

Szeressen igazán, ami szintén nagy elvárás.

Ja és elsősorban ha azt szajkózza "A belső a fontos! A belső a fontos" akkor viselkedjen is úgy, ne a külsőm alapján ítéljen meg.

Nem vagyok egy rusnya ember, de nevetséges manapság ha nem vagy 80 kg tiszta szálkás izom le se vagy szarva.

2012. júl. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Most akkor ha azt mondod h a csajoknak izmos pasi kell erre csak azz tudom felelni nektekmeg kb a tökéletes lányok kellenek.Na de meg tidom cáfolni nekem az izmos pasik nem tetszenek!A kis izom még elmegy de a nagy fújjj!Barátom anno szálkás volt de mivel 3éve semmit nem csinált picit hízott és mini pocakja lett ami igazán bejön 100% mint az izmosság!Köszi a válaszokat!:) A hűségesség szrrintem alap dolog sose csalnám meg barátomat.Főzni most tanulok házias és kedves is vagyok na meg sose voltam ribi azt hiszem a legtöbb elvárásnak én is megfelelnék ami jó:)
2012. júl. 11. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!