Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg igaz, hogy ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy ha nem számítasz rá és nem várod, akkor alakul majd valami a nőkkel?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok rá, mert mindenki azt mondja nekem, hogy ne keressem a párom, majd ő megtalál, ha nem számítok rá. Ez mennyire igaz? Veletek hogy történt?

20/F



2012. júl. 10. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Félig, a nemtörödés mellett nem árt ha felmutatsz valamit, például ha probálkoztál sokat de meguntad és inkább otthon büvölöd a gyikot akk tuti nem lesz nöd, de elmész dolgozni pl és arra koncentrálsz akk igen lehet betoppan, csak ne fizess neki tul sok piát..
2012. júl. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amig rágörcsölsz és folyamatossan erölködsz addig elég nehezen fog menni, ez inkább a csajokra igaz hogy jönfog tünni magától szerintem neked csak nem kellene annyira eröltetni és elöbb utobb fel fog tönni valaki akinél érdemes lesz probálkoznod .:)
2012. júl. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez alatt nem azt kell érteni, h akkor beleszarsz és azt várod, h majd rádmászik egy nő egyszer tök spontán.

Hanem azt, h lehet holnap lemész a boltba és ott lesz egy lány, akihez ha odamennél akkor szóba állna veled.

2012. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van benne valami,én egy rossz kapcsolat után nagyon akartam egy új kapcsolato,társkeresöztem ,de nem találtam olyat aki érdekelne,közben egyik közzöségi oldalon ismerkedni akart velem egy srác ,de nem érdekelt nem volt az esetem,a haverjával kezdtem beszélgetni msn-en ,nem is talákoztunk személyessen de jó volt néha dumálni, 1 honap után találkozott beszéltünk meg,miután elmeséltem hogy megint egy félresikerült randin voltam, most Ő már a férjem:)pedig csak egy kis beszélgetésnek indult.Lehet ,hogy most akit észre sem veszel,nem is gondolsz rá,ő lesz a párod.
2012. júl. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én beleolvastam a titok című könyvbe és ott volt egy olyan tipp, hogy a ruhásszekrényben szoríts helyet a jövendőbelinek és ne foglalkozz utána a témával. én megtettem és betoppant az életembe a szerelem. azt nem tudom, hogy ennek köszönhető, vagy amúgy is jött volna. mindig a legváratlanabb pillanatban jön a szerelem.
2012. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A ¨titok¨ már fenn va youtube-n is, végül is minden téren bevált, kivéve a csajozás.

Az elsö válaszoló mindenesetre megilyesztett, mert én tényleg sokat probálkoztam, sikertelenül. És mostanra már teljesen feladtam. Ha csak a nő nem udvarol nekem, akkor sose lessz barátnőm.

2012. júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem feltétlen úgy, ahogyan gondolod. Ha a párkeresés tölti ki a mindennapjaid, akkor görcsös leszel, hibázol, majd minden kudarccal csökken az önbizalmad. Ha össze is jön valami, akkor az többnyire azért van, mert igyekszel a szebbik arcodat mutatni, így nem magadért talál meg az illető. Ezzel szemben ha teszel az egészre, akkor természetesen viselkedsz és azt az embert fogod meg, aki valóban téged akar. Ráadásul, mivel nincs megmérettetés, nincs kudarcélmény sem, ami az önbecsülésed tépázná, ezért összességében felszabadultabban és őszintébben tudsz ismerkedni, így meg naná, hogy jobban megy, ezt tapasztalatból mondom.
2012. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak köszönöm szépen (meg mindenkinek még)! Ment a zöld pacsi :D
2012. júl. 10. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!