Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek volt már ilyen? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen? Ha igen ez mit jelent? Hagyjam el?

Figyelt kérdés
A barátom sokszor hallgat el dolgokat igaz apróságokat pl hogy nem mondja el ha volt a társaságukban lány vagy hogy elszív néha pár azáll cigit vagy megmásít dolgokat hogy valójában este 6ig volt valahol nekem meg azt mondja 2ig volt.Mindig kérem hogy ne hallgassa el de mégis mindig megteszi és mikor mondom neki olyan dühös lesz!Kiabál és iszonyatosan csúnyán beszél!Mond rólam is csúnyát.holott 2évig sose még azt se hogy buta nem mondta.Én ezt nem visepem el hogy így beszéljenek velem!Mit tegyek?Szretem őt de ő hogy képes így beszélni velem??
2012. júl. 10. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen a barátod, én a helyedben szakítanék vele. Az egyik az hogy nem őszinte, a másik hogy ne beszéljen így veled..
2012. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ott hagynám, ha nem tud értékelni akkor lesz neked jobb barátod is mint ő ...
2012. júl. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak azt képzeld el ha most ilyen, milyen lenne 10 év házasság után! Ha fáj is inkább lapátra vele, mert később ha esetleg még gyerek is lesz na akkor fog igazán fájni hogy vele maradtál. Egy ilyen hazug trógerrel
2012. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem jobb ha szakítassz vele mert lehet hogy később már nagyobb dolgot fog elhallgatni vagy inkább jobban fog ordítozni és akár el is durvulhat.
2012. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A srácoknál jellemző hogy ilyen reakciókat vállt ki ha valaki más is tetszik nekik vagy esetleg már folyamatban van egy másik kapcsolat. Észre sem veszik de ez által próbálják elhessegetni a lányt a közelükből hogy ne ők legyenek a rosszak és szabad pálya legyen a másik nő höz.Egy részből ha már régebb óta vagytok együtt akkor kiválthatja belőle hogy sajnál eldobni de annyira nem szeret már hogy megtartson, és arra vár hogy te mikor dobod ki.Egy kapcsolat akkor működik jól ha nincs veszekedés nincs csúnya beszéd és bízhatsz a másikban és még azt is el árulja hányszor volt a wc n aznap.Nem akarlak elkeseríteni de ha tényleg szereted akkor járj kicsit utána , derítsd ki mit csinál, kövest csak 1 szer mikor hadovál és ha tényleg igaz amit mond akkor hatalmas nagy fordulatot vett az élete de hűséges.Ami mindennél fontosabb....
2012. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Felhívtam és elmondtam neki hogy nem akarok egy ilyen kapcsolatban maradni de hozzátettem hogy szerintem meg tudna változni és hogy ha esetleg hajlandó rá akkor próbáljuk meg mire ő úgy reaagált hogy nekem is változni kell meg hogy ő azért beszél így mert gyanusítgatom(ugye ezekkel a hazugságaival).Mondtam hogy akkor se kéne így beszélnie mire mondta hogy fondolkosjak el én is.Szerintem neki kéne de ha nem hajlandó vagy nem változik akkor el kell hagynom.Mert igazatok van hogy mi lesz később...Csak nagyon nehéz 3évet eldobni tele emlékkel és jövőképpel!De nem bírom már ahogy velem viselkedik.Mintha nem is lennék nő!
2012. júl. 10. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!