Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi legyen? Hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sütyö kérdése:

Szerintetek mi legyen? Hagyjam inkább az egészet vagy cselekedjek, ha igen mit?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy lány a suliban aki nagyon bejön gyönyörű stb stb.Szoktunk néha beszélgetni is bár én nagyon zavarba szoktam jönni és akkor lefagyok,msn is nagyon jókat beszélgetünk célozgattam már neki rá, hogy nagyon jó lenne ha több lenne köztünk de nem vette a lapot,vagy csak szerintetek így akar rávenni, hogy konkrétan kérdezzek rá?Nem tartom magam helyesnek sőt..:S Ő viszont gyönyörű nagyon félek, hogy visszautasít Ő is.Szerintetek mit tegyek?
2010. ápr. 18. 21:18
 1/6 A kérdező kommentje:
ja én 16F ő 15L
2010. ápr. 18. 21:21
 2/6 anonim ***** válasza:
mond neki,hogy tetszik meg minden és utána ha azt mondja:igen akkor te:kámon bébi cumi cumi
2010. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem félhetsz egész életedben a visszautasítástól. Ha tetszik, ne célozgass, hívd el sétálni, beszélgessetek és állj a talpadra. Az istenért fiú vagy, nem árt egy kis önbizalom, persze ne szállj el. Mellesleg az a legfontosabb, hogy magad elfogadd. Mindenki annak lát, amilyennek te magad.

L/17

2010. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

21:21esnek teljes mértékben igaza van, nem kell az arcába mondani hogy járunk vazze, menjetek el ide-oda hidd el idővel kialakul :)

sok sikert!

19/F

2010. ápr. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hívd el valamerre sétálni


ha inkább msn-en tudsz vele jókat beszélgetni, akár ott is elhívhatod, bár személyesen jobb lenne


sok sikert:)

2010. ápr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dumáljatok sokat és majd ha érzed kérdezz rá. aztán hajrá :D :P 13/F
2010. ápr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!