Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez párkapcsolat volt vagy sem? Lent a sztori

Figyelt kérdés

26/L vagyok. Nem vagyok egy gyönyörség,de nem vagyok szerintem ronda sem... Átlagosnak mondanám magam. 175cm magasságomhoz kb 55-60kg vagyok,szemüveges,kis szürke egérke,kis könyvmoly voltam,vagyok,akinek általánosban alig volt barátja. Nem volt párkapcsolatom sem. (Amikor már más minden hétvégén mással volt együtt.)Egyszer még régen/ középiskolában gólyatáborban összejöttem egy sráccal,vele egyhétig tartott a dolog. Vége lett,suliban már nem voltunk együtt.Az osztályomból azonban volt egy hasonló srác mint én,nagyon jó barátok lettünk. Rengeteget hülyültünk,mint más 14-15 éves.Ő idősebb volt mint én,kicsit fel is néztem rá hogy "élettapasztalata "van.Szüleit is ismertem,többször voltam kint náluk... Suli után mászkáltunk a városban,meg ilyenek...

A suli mellett lévő kis játszón leültünk és dumáltunk,Mekibe beültünk,elvitt mindenfelé. S egyszer úgy alakult,hogy együtt voltunk,ami után alig beszéltünk 2-3 napig az osztályban. De ezek mellett többször együtt voltunk a maradék 2 év alatt.(Azért 2 mert érettségi évében már lett egy komoly "járós szerelmem".) De a sráccal utána is ugyanugy hülyültünk,de nem voltunk együtt.

Amikor elballagtunk és én másik suliba kerültem,meg ő is még akkor is segitettem,korrepetáltam. Ezután a szerelmemmel szakitottunk(nem miatta!) KKOR IS JÓBAN VOLTUNK,AZONBAN amikor már a mostani barátommal,ma már férjemmel összejöttem és anyuka lettem,megszakadt köztünk a kapcsolat. Mai ésszel tudom,hogy nem voltam szerelmes belé,de szerintetek Ő hogy érezhetett felém? Szerelem?Barátság vagy mi? Egyébként nagyon jó kapcsolatunk volt,bármit meg tudtunk beszélni,sőt még azt is hogy ki a jó csaj meg milyen a jó pasi....

S egyszerűen nem tudom eldönteni.. Egyébként nyugodtan a vállára dölhettem,allhattam a vállán,megvédett amikor bunkóztak velem a végzősök(mindig csufoltak.)


S most úgy vagyok,hogy félek arra menni amerre lakik.Néha félek meglátogatni a férjem tesóját mert ő is arra lakik mint ő,csak 4-5 megállóval kijebb.. Ha arra vagyok ahol vele mászkáltunk,már ott is előjönnek az emlékeim. Néha álmomban is látom,hogy mennyire bolondoztunk.

Ne haragudjatok,hogy ilyen sokat irtam,de erről alig tud valaki.Pl a szüleim absz nem,de a párom tud.


2012. júl. 10. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább csak nagyon jó barátoknak tűntetek akkor a leírtak alapján, amiből talán szerelem is lehetett volna. De ezt igazából csak ti ketten tudjátok, kívülről nehéz megállípítani. :) Szerintem kár kerülnöd a környékét, lehet, hogy megint jóban lehetnétek, persze mint barátok.
2012. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet csak azért jönnek elő a vele töltött bolondozós napok,órák mert a párom kissé elhanyagol most:( Nem bujhatok hozzá,nem szeretgethetem meg.A meleg miatt nem szereti ha ölelem,csókolom.. De nekem meg hiányzik a jó kis őrültségek. Szeretem a párom,de ez zavar hogy nem szeretgethetem meg,csak mert meleg van.. Este próbálok hozzá közeledni,de akkor meg már fáradt és bealszik 5perc alatt.(4kor kel,s 10körül fekszik le aludni.) 2 éves a lányunk,s most hogy bölcsis jobban tudnánk elmenni bolondozni mint rgen,de nem tud szabira jönni. A max kikapcsolódásunk a Tesco:(

Most hétvégén is elmentem anyummal,kerimmel fürdőrucit venni a nyaralásunkra,ő addig a kicsivel maradt,s leszidott hogy sokáig maradtunk el. Nem akartuk,hogy feleslegesen legyen nyuzva a kicsi.

2012. júl. 10. 11:55
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó barátok voltunk igen,de többször volt köztünk szexuális kapcsolat is,ő vezetett be az egészbe.
2012. júl. 10. 11:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Irhattok még!Kiváncsi vagyok más vélenyére is..
2012. júl. 10. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!