Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kb 1 éves kapcsolatban lévők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 1 éves kapcsolatban lévők, ti éreztek még valamit mikor a párotok azt írja/mondja hogy szeretlek?

Figyelt kérdés

Nekem nemsoká lesz 11 hónapos a kapcsolatom, és amikor azt írja, hogy szeret, egyszerűen nem érzek semmit. Régebben éreztem valami nyomást a gyomromban olyankor, és tök boldog voltam tőle, meg elöntötte az arcomat a vér, és most, egy ideje, ha írja, hogy szeretlek, nem érzek semmit, sőt még a szemöldököm is felhúzom, és csak unottam nézem a szót.


Ez kicsit megijeszt.


2012. júl. 10. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen
2012. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És ha szóban mondja? Ha vele vagy jól érzed magad? Ha rá gondolsz mosolyogni kezdesz? Ha nincs lehetőséged találkozni vele egész nap várod hogy írjon facebookon(vagy akárhol)?

Ha ezekre nem a válasz, akkor szakíts vele, mert már csak megszokás. Én 1 év 3 hónapja vagyok együtt a barátommal, de most is azt várom hogy mikor jön fel, pedig tudom hogy majd csak 4kor :/ messze is lakunk egymástól, másfél hete nem találkoztunk mert dolgozik, holnap végre találkozunk, tegnap szinte aludni is alig tudtam, annyira várom már.

Kicsit gondolj bele, komolyabban hogy milyen lenne nélküle, ha semmit nem érzel, akkor szakíts vele, őt sem hülyíted és neked is jobb lesz!

2012. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dexy ***** válasza:
Ha sürün mondja ... megkopik a szó ereje :) Lényeg hogy érezd hogy szeret!!!
2012. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor olyan kapcsolatom volt, ahol ezzel a szóval keltünk-feküdtünk, nekünk is már csak annyit jelentet, mint a "szia".


Mostmár nem csépeljük el ezt a szót, így amikor kimondjuk, ugyanolyan komolyan gondoljuk, mint elsőre, és ugyanazt érzem azóta is, ha leírja/mondja nekem. (Na jó, első alkalommal spontán elsírtam magam, ezt azért most már kihagyom, de ugyanúgy meghatódok és elönt a boldogság...)

2012. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lassan három éve vagyunk együtt. Bár gyakran mondjuk, ugyanúgy örülünk neki, mint az elején.
2012. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 2 éve vagyok a párommal, még mindig elmosolyodom és nagyon boldog vagyok amikor mondja/írja, hogy "szeretlek". Szerintem te már ráuntál a kapcsolatotokra, valamivel dobjátok fel.
2012. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!