Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol marad a bizalom?

Figyelt kérdés
Barátommal társkeresőn ismertük meg egymást, tegnap este tök jól megvoltunk, nem tudtam elaludni..ő megkérdezte h beszélgessünk?mondtam h igen..és valahogy feljött a szó arról a bizonyos társkeresőről is, megkérdeztem hány nővel kavart vagy találkozott. Azt mondta h nem akarom én azt tudni(itt már gondoltam h nagy számokat fog mondani) és mondtam neki h mondja meg, érdekel.nehezen kihúztam belőle h egy lánnyal járt 1hónapig, hármat meg megdu*ott.. nem hiszek neki.biztos vagyok benne h több lánnyal volt mélyreható kapcsolata..nem bizom benne ezek után egyáltalán. este óta nem szólok hozzá..azt érzem h elárult.nem tudom mit gondoljak,mit tegyek.
2012. júl. 10. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogyan tudott volna elárulni téged, amikor még nem is ismert???
2012. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Na ez az. Nem igazán értem a problémád.
2012. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem bizom meg benne a tegnap este után...kár volt megkérdeznem...
2012. júl. 10. 14:22
 4/12 anonim ***** válasza:
oke
2012. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

akkor minek kérdeztél?

Mit vártál?

2012. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Váááá... Agyf@aszt kapok...

1.Mi a francért kérdezel olyat amivel tuti megbánt????

2.Mi közöd ahhoz ami előtted történt, már abból a szempontól, hogy miért kell ezért bizalmatlanságot szavazni valakinek mert nem te voltál az első és egyedüli nő az életében????? Neked talán ő volt az első és másra rá sem tudsz nézni??

Játszd csak a sértődöttet. Veszekedés lesz a vége. Annak meg rosszabb esetben szakítás. Akkor majd örülhetsz magadnak, hogy ez mind miattad van...

2012. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Istenkém...


1. Ezért nem kell faggatózni a párod múltjáról.

2. Akkor még nem voltatok együtt, és azért nem 150 egyéjszakás kalandról számolt be, hanem egy 1 hónapos járásról meg 3 futó kapcsolatról. Ha szűzfiút akarsz, ne társkeresőn próbálkozz...

3. A társkeresők többek közt erről is szólnak, hogy gyorsan, sok emberrel megismerkedve tudj választani. Te tán szűzen álltál oda? Ha igen, akkor miért nem jelezted már ott az oldalon, milyen elvárásaid vannak???

2012. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért nem bizol benne? Mert nem azzal nyitott első randin, hogy 10csajt megdugott, 1el meg járt? Mi a problémád? Nem értem...ha nincs probléma, gyártasz magadnak egyet? :)
2012. júl. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

tényleg nem tudom miért kérdeztem meg...

azóta azt hajtogatja h szeret....

2012. júl. 10. 14:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ez elég komolytalan viselkedés részedről... Nem is ismert akkor még, úgy nem lehet elárulni. Lehet, hogy még nem vagy elég érett egy komolyabb kapcsolathoz. El kell fogadni a párod múltját, ha már azzal nyaggattad, hogy mondja el ezt a dolgot. Fogadd el, és kész.
2012. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!