Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Bocsássak meg neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bocsássak meg neki?

Figyelt kérdés
2 és fél évig jártam valakivel, akivel a szakítás után is mindvégig kapcsolatban maradtunk, tudom ez hiba, de nem lehet parancsolni egy szerető szívnek. A szakítás oka a távolság ( 40 ! km ) és az volt, hogy még nem élte ki magát. Szerintem azért is ment el, h tapasztalatot szerezzen. Voltak csajok, akik tetszettek neki, de nem történt velük semmi és végül hozzám akar visszajönni, azt mondja, engem szeret.. Ezzel csak az a baj, hogy voltak beszólásai, pl, elmondta, hogy szívesen lefeküdne csajokkal, mert megkívánta őket, és hogy ezzel nekem mi a bajom, hiszen ő őszinte és elmondja nekem. Ezek után hogy tudjak vele találkozni, megbocsátani? Úgy érzem, ha összejött volna valaki én már régen eszében sem lennék. Megbocsássak vagy sem?
2012. júl. 10. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól érzed...nem jött össze neki rögtön másik csaj, ezért, hogy ne legyen egyedül, veled üti el az időt.

Szedd össze magad és ne fogadd vissza, tedd ki a szűrét mostmár.

40 km igazán kevés, én volt, hogy egy éveig vártam a Svédországban tanuló barátomra.

Gondolom elég fiatal a srác, lehet te vagy neki az első lány akivel lefeküdt...ilyenkor baromira szeretik feszegetni a barátnőnél a határokat, és azt hiszik magukról, hogy Don Juanok, és ha össze is jön nekik valaki, hosszabb-rövidebb idő alatt rájönnek, hogy mégis az a jó, ha van kihez hazamenni, ha van egy olyan lány akire bármikor számíthat. Tapasztalatból tudom ezt.

És ilyenkor vagy próbálja visszakönyörögni magát, vagy ha az egoistább fajta akkor nem, de abban az esetben is rá fog erre jönni majd.

Neked az a dolgod, hogy zárd ki az életedből ezt a fiút,egyáltalán nem becsül meg, hiányzik belőle a kitartás, nagyon éretlen még. Foglalkozz a saját életeddel, élvezd ki a nyarat, aztán egyszer jönni fog majd valaki, akit az se érdekel, ha 120 km-ert kell utaznia azért, hogy láthasson téged.

2012. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csegi89 ***** válasza:
Nem hiszem, hogy jól jönnél ki belőle, ha megbocsátanál neki. Az első válaszoló mindent leírt.
2012. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van, csak ismételni tudnám az elsőt. Biztosan nagyon rossz neked, mert szereted, de ha nem akarsz magadnak rosszat, minél hamarabb zárd le magadban az életed ezen fejezetét.

Most épp nincs neki kit döngetni, tudja hogy te odáig vagy érte, hát mi tévő legyen?

Tényleg nagyon gonosz veled ez a fiú...Nem akar ez tőled semmit, csak hogy kielégüljön. Te is látod, hogy milyen lenne neked mellette...csurogna a nyála mások után, meg mindig félhetnél, hogy na mikor lép félre.

Hagyd a francba!

20/l

2012. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket.
2012. júl. 11. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!