Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy srác, bonyolult,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, bonyolult, ti ezt értitek?

Figyelt kérdés
Bővebben: van ez a srác. régóta ismerem. Nekem tetszik, néha beszélünk de nem sokat. Egyszer tök kedves másszor meg mintha nagyon rosszkedve lenne. Ha magától szól hozzám vagy kérdez akkor mindig nagyon kedves. De ha én próbálok hozzászólni akkor nem is tudom de valahogy elutasító. Egyáltalán hogy lehet az ilyennel megtalálni a hangot. Nem túl nagy kihívás ez? Sokszor már tényleg elegem van, mikor úgy érzem a terhére vagyok mindig elhatározom többet nem beszélek vele, de akkor meg ő jön. Mi ez a hangulatingadozás. Ja tudja hogy van barátom. Lehet tetszem neki és amiatt? Neki nincs barátnője, sajna csak a munkahelyén látom.
2009. máj. 13. 22:52
 1/3 anonim válasza:
53%
A fiúk sokszor elég bonyolultak,és nem tudják hogy mit akarnak, de vannak olyan emberek, akik teljesen hangulatfüggők.a volt barátom is ilyen volt.lehet, hogy ő is ilyen.De hogy van barátod,az is biztos befolyásolja.
2009. máj. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem bonyolult, csak ingadozik a hangulata. Bonyolultak pl. a tenzorok és a differenciálegyenletek, de a férfiak nem.
2009. máj. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
hol élsz te suttyó ? Azt hittem a leírás alapján ez egy 8.k osztályos dolog...
2009. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!