Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Segítség kellene....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Segítség kellene. Tetszik egy lány? Többi lent.

Figyelt kérdés

Hogy is kezdjem.Van egy lány.Tőlem 1 évvel fiatalabb.Én most 15 éves vagyok megyek közép suliba ..a lány még csak 14.De nekem nagyon tetszik kiskorunktól figyelgettem.Állandóan ő rá gondolok...egyszerüen nembírom az arcát kiveni a fejemből....Ha napozom akkor is az jut az eszembe ,hogy itt ül melletem és simogatom a haját...meg ha sétálok minden fa amimelet elmegyek az ő hangját hallom ,egyszerüen minden hol őt láttom.Kicsit belebolondultam azt tudom.De fogalmam sincs ,hogy ha elhivom sétálni akkor mi legyen a téma amiről beszélünk és nagyonszeretem őt nem tudom ő ,hogy érez irántam vagy mibenéz engem.Szoktam vele facebookon beszélni de az mégsem ugyanaz és egyre roszab lesz.Mert tényleg mindenről ő jut eszmbe és nemtudom kiverni a fejemből.Akármit teszek.Nagyon szeretném ha tudná ezt..de félek neki elmondani..iagzából a válaszától félek.Nemszeretném ha nyomulósnak és nem is tudom ...hogy tekintene rám.Mivel még nemvolt barátnőm és nem is tetszet rajta kivül egy lány se egész életemben ezért tapasztalatlan vagyok.:( De néha mit nem addnék azért ha a haján végighuznám a kezzem vagy a kezét egy pillanatra megfognám.Mit tanácsoltok.Hogy szerezhetném meg..vagy nem is tudom leírni ,hogy érhetném el ,hogy járjunk vagy ő is igy érezzen.

Írok kicsit a csajról is ugy jobban tudtok ti is tanácsolni.

Nagyonszépp barnahaju mosolygós.Nem tul jó a barátkozásban mert nincs egy igazi legjobb barátja sem.Fiu barátai vannak ,de azok kövérkék főleg..az összes.És azok kockák ilyen stréber ..jókisfiu alakok..tudjátok.A lány amugy kedves..én is sokat beszélek vele.

Magamról is mondanák pár szót.

Én kicsit bátrabb vagyok.MEG bevállalósabb..szeretem az extrém helyzetteket.Legalább is én ezzeket biztosan tudom magamról.NAGYON NEMSZERETEK MEGBÁNTANI EMBEREKET.Mindig bocsánatott kérek minden után amit rossznak veszem..mert lelkiismeret fuldollásom van tőle.Én kicsit izmosabb vagyok..MERT rendszerint fekvőtámaszozom és különböző gyakkorlatokat végzekk.


Tudtok tanácsottt adni ,hogy hogyan hódithatnám meg a lányt?

Kérlek titeket..Bármilyen választ elfogadok.Kicsit amatőrnek érzem magam és nemnagyon tudom kezzel ni az ilyen helyzeteket.


2012. júl. 10. 22:11
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
ha a fejedböl nemtudod kiverni , akkor verd ki mashonnan ;)
2012. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
elsőő: sírokk a nevetéstőől.xdddd:DDDDDDDDDD
2012. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Írj neki fészen és hívd el :)

ha kicsit is bír nem fog visszautasítani.

2012. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ezt mond el neki is, a 14 évesek buknak az ilyen nyálas hülyeségekre. El tudom képzelni mennyire lehet izmos egy 15 éves általános iskolás.
2012. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönömszépen.Ugy lesz.Hát figyelj ha elhatározzod ,hogy akkarod megcsinálod nekem 2 évv alatt edzek..75 FEKVŐT KINYOMOM.Nem akkarok felvágni ,de ha eltökéled ,hogy ez neked sikrül meg meg kell sinálnod..nincs lehettetlen 3 évve még kövérke voltam ..mostmár nem ismernél rám.
2012. júl. 10. 22:39
 6/21 anonim válasza:
figy... ha ezt az egész kérdést igy elküldöd neki fészen vagy megmutatod neki akkor elötted fog heverni..
2012. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100 fekvő nekem is megy pedig egy kocka vagyok
2012. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Komolyan 100 fekvő .:OÉn nekem 2 évv folyamtos fekvő eredménye 75.:))) És én nemvagyok kocka.
2012. júl. 10. 22:43
 9/21 anonim ***** válasza:
Akkor valamit rosszul csinálsz... 10 hét alatt a nulláról is meg lehet csinálni a 100at
2012. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem versenyszerüen csinálom.csak hogy jó..helyes legyen a felsőtestem.
2012. júl. 10. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!