Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele vagy van értelme várnom?

Figyelt kérdés
van egy több éves kapcsolatom és én még szeretem de nem jó már.. unalmas és olyan mintha nem érdekelném 8 hónapja nem smároltunk csak szájrapuszi az is olyan semmilyen a szex meg kb annyi h rájön a dughatnék és semmi előjáték csak bedugja nem fáj mert rögtön nedves leszek szexmániás vagyok és nem tudok nemet mondani ha dugni akar régen soha nem volt ilyen h nem foglalkozott velem és mondtam h bajom van vele de semmi változás néha aranyos meg normálisabb de am már unom h mindíg mondom de semmi szakítani meg nem tudok mert szeretem de nem akarok tovább várni rá h jobb legyen és azóta ilyen h dolgozik lehet ennyire hatással van rá de mikor itthon van miért nem normális?mintha nem is az a pasi lenne aki volt
2012. júl. 10. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szerintem üljetek le és beszéljétek meg ezt, monnd el neki hogy milyen problémáid vannak. Ha meg tudjátok beszélni akkor minden rendben, de ha a beszélgetés nem jár sikerrel akkor kezdj el "nyomozni" utána, hátha van egy másik nőszemély az életében. (remélem hogy nincs)

Szabad megkérdeznem hogy milyen idősek vagytok?

2012. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én 19 ő 25
2012. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez jó hosszú mondat volt, jányom!
2012. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
másik nő nem hinném mert mindennap együtt alszunk napközbe is szinte együtt vagyunk ha nem dolgozik de lehet valakivel flörtöl bent de mindíg akkor ér haza mint amennyi idő innen a munkahelye ugyh találkozni nem nagyon tudna senkivel
2012. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha idősebbek lennétek akkor azt mondom hogy ez így szokott lenni (30-40 évre gondolva), de ilyen fiatalon ez nincs rendjén. Lehet hogy van valakije, vagy már nem szeret csak még nem tudja hogy mit lépjen.
2012. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja a 3és 5 válaszoló én vagyok a kérdező csak a másik felhasználónevemmel vagyok mert azt törölni fogom
2012. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6 sort írtál le összesen két darab írásjellel, és egyetlen nagy betű nélkül, emiatt csak felületesen futottam át a kérdésedet.

Ez is elég volt ahhoz, hogy lássam, ennek a kapcsolatnak nincs jövője.

2012. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szánalmas, hogy manapság mennyi ilyen eset van. Nem azért mondom, ismerős a helyzet.

De ha valami nem jó és már neked kell külön felhívni a figyelmét, hogy én is itt vagyok hahó, esetleg figyelembe vehetnéd az én érzéseimet is, akkor annak már semmi értelme.

Szerintem!

2012. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!