Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van így értelme a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme a kapcsolatunknak? Vagy szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Járok egy velem egyidős fiúval aki szeret engem, de én nem vagyok biztos abban hogy ugyanúgy szeretem őt. Nem az a a nagy Ő típus és nem is a szépségéről híres. Kissé félénk és még smárolni is csak most smároltunk (ő most először), pedig már 3 hete járunk. Nem nagyon van közös témánk sem. De nem akarom megbántani, mert végülis kedves srác! :( Mit tegyek? (egy 15 éves lány)
2010. márc. 17. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

kivancsi lennék arra, hogy hogy ismert meg :)) mond el pls.


de 3het ismerettseg utan, nem lehet tokeltesen megismerni senkit.

2010. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincs értelme. nem ő lesz a férjed.
2010. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kutyát tartasz azért mert aranyos meg elvagy vele. Barátod akkor van, ha szerelmes vagy a fiúba vagy nagyon tetszik. Dönthetsz.
2010. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha nem szereted nem kell vele lenned. Hazudsz neki az érzelmeidről, ez ugyanúgy megbántás, sőt tisztességtelenebb. Minél hamarabb szakítasz vele, annál kevesebb fájdalmat okozol. Magadat meg ne okold, minden szakítás fájdalmat okoz, kellemes nem szokott lenni, de a saját boldogságodat nem áldozhatod fel. Ilyen idős korban egyébként sem fog sokáig problémázni ezen, pár hét alatt kiheveri. Máskor csak olyannal járj, akit tényleg szeretsz :) Nem is értem miért jöttél vele össze, ha se nem szereted, se nem tetszik. Na de az idő mindenre megtanít :)
2010. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van 3 hét az kevés. De ha többi idő eltelik , mondjuk 1 hónap de ez az "együtt eltöltött idő" ez olyan dolog, hogy ha 1 héten csak 1x találkoztok akkor azért 1- hónapot javasolok. De ha utána is azt mondod, hogy nem akkor mond h vége, csak Sajnálatból nem szabad együtt maradni senkivel annak rossz vége lesz.
2010. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazság szerint elsős korom óta ismerem/ bár harmadikba én másik suliba iratkoztam át de nem lakunk egymástól messze, szal szinte minden nap összefutunk meg suli után is majdnem minden nap talizunk. Szal elég rég óta ismerem már.. Már egyszer jártam vle am. csak szakítottunk mert akk 2 hónapot voltunk együtt de semmi nem volt, még szájra puszi sem (ez tavaly volt) Most meg azt montda, hogy ő szeret meg járni akar vlem, de mondtam, hogy én nem biztos hogy annyira tudom őt szeretni mint ő engem. De mondta hogy próbáljuk már meg még 1x. Meg b.nőm is mondta hogy hátha összejön. :( De már nemtom mit tegyek...
2010. márc. 17. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!