Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez még ártatlan dolog, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még ártatlan dolog, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Párom (38 éves férfi)eléggé éjjeli bagoly,nem tud aludni, ilyenkor unja magát. Újabban a facebookon cseverészik egy olyan lánnyal,akiről régebb nem volt jó véleménnyel és csúnyácskának tartotta,most meg esténként folyton ráír, dícsérgeti a legújabb fotóit,stb...

Bár még nem írt neki semmi-számomra- sértőt engem mégis baromira zavar. Plusz régebb mindig nyitva hagyta a facebookját,használhattam én is, de egy ideje gondosan kilépik,amikor ott vagyok.(Most meg valahogy nyitva felejtette és elment munkába)

Mi a véleményetek,túlreagálom,vagy ez még belefér?


2012. jún. 19. 07:55
 1/9 Mara Acoma ***** válasza:
Na engem is zavarna, az biztos! Szerintem beszélj vele. Ha nem tud aludni, nézzen filmet, vagy simizzen téged:p
2012. jún. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyelőre ártatlan dolog. De.. ez a megcsalás előszobája, ezt te is tudod. Amit nem tudhatsz, hogy mikor fordul át az éjszakai chatelés-bókolás egy "fussunk össze" kezdetű trillával félredugásba, vagy megmaradnak a baráti csevegésnél
2012. jún. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
na de pont egy olyannal kezdjen ki,akiről nem volt valami jó véleménnyel,meg szerinte nem is szép az a lány?(szószerint haszonleső,anyagia csajnak meg deszkának, kicsi mellűnek nevezte többször is,ahányszor meglátta az úton a lányt.)
2012. jún. 19. 08:34
 4/9 A kérdező kommentje:
(persze nem a lánynak a szemébe,hanem csak úgy nekem megsúgta)
2012. jún. 19. 08:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A "szürke egér" kategória nagyon jó a párkapcsolatban élő férfinak, egyrészt mert talán könnyebb elcsábítani, másrészt úgy véli, hogy egy ilyen lány nem jelent veszélyt érzelmileg, tehát akár félre is léphet vele, mert utána bármikor könnyedén lesz szive kidobni a csajt. Hiába szidta annyit régen, vigyázz vele. Meg aztán akár meg is változhatott a véleménye...
2012. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, hogy feszítsem a húrt, de tipikusan előfordul, hogy valaki nem is szándékosan, de ösztönösen a másik szidásával tereli el a gyanút az illetőről. Hogy neki mennyire nem tetszik, stb. Nem azért mert bármi lenne köztük, de valamilyen módon, akár emberileg lehet szimpi neki, és így a negatív tulajdonságainak felnagyításával próbálja bizonygatni (akár magának is, de lehet azon már túllépet, és csak neked), hogy mennyire nem jön be neki.


és megértem, hogy rosszul esik, nekem is rosszul esne. Ha barátilag dumálnak,az oké, de ha már nagyon dicsérgeti az gyanús. Ezt neked kell tudni. De azért ne menj az agyára a gyanúsítgatással, mert azzal csak odatolod a másik csajnak a pasid.

2012. jún. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

..ez mind igaz...köszönöm a válaszokat!

akkor kicsit szemmel tartom mostanában(mivel nem lakunk együtt,csak hétvégenként, így nem látom,hogy hétköznap késő este mit csinál)

2012. jún. 19. 09:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem jó ez így. Az ne nyugtasson meg, h mit mondott róla, azóta változhatott a véleménye, általában pont ilyenekből lesznek a legjobb kapcsolatok. Nekem ilyenből lett egy jó haverom pl. Először nem volt szimpatikus, ezt hangoztattam is, de aztán lelkiismeret-furdalásom lett, h de nem is ismerem... Megismertem és megkedveltem őt.


Tartsd nyitva a szemed!


24L

2012. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. jún. 27. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!