Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság már csak kigyúrtan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már csak kigyúrtan lehet barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 08:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

5#

én bunkó vagyok mégis van barátnőm:) No nem a csajokkal vagyok az. Apropó kérdező: én sem vagyok kigyúrva. Illetve konkrétan nem kockás a hasam, és nincs zil plató méretű hátam. De ha kell a suzukidat egyedül beteszem két fa közé... :)

2012. júl. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Aki magáról állítja azt, hogy bunkó, nagy valószínűséggel nem annyira az. :D
2012. júl. 11. 09:16
 13/28 anonim ***** válasza:
Nem ez a fórum az egész világ :) Természetesen nem mindenki olyan sekélyes, hogy csak izmokkal lehessen imponálni neki. Van, akinek más dolgok fontosabbak (nekem is). Lehet azt gondolni, hogy csak rizsa és önámitás, de szerintem nem. Nekem tetszik a sportos soványság, nem kell hozzá akkora bicepsz, mint a fejem! Sőt!
2012. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Az én véleményem,hogy nem ez a legfontosabb,de azért számít.Szerintem a nők alapvetően szívesebben beszélgetnek egy izmos emberrel mint egy túl sovánnyal/kövérrel
2012. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
A lányok szívesen beszélgetnek kigyúrt, helyes fiúkkal. A nők szívesen beszélgetnek normális férfiakkal...
2012. júl. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Egyre inkább nem. A helyes pofijú, vékony fiúk mászkálnak a legjobb nőkkel.

Én meg sok olyat olvastam, hallottam, hogy azért utasította vissza, mert túl kigyúrt.

2012. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Egy helyes és kigyúrt férfi is lehet normális. Sőt, aki szenvedélyből űzi a gyúrást, és véletlenül sem azért, hogy másoknak vagánykodjon, általában rendkívül higgadt jellem. :)
2012. júl. 11. 11:34
 18/28 anonim ***** válasza:

Kérdező: részben egyetértek. De nekem sem tetszenek a "kigyúrtak", nem tehetek róla.

Viszont sok ilyen jóbarátom van. :)

2012. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Én azért elég izmos vagyok,de nem sötét vagy bunkó.Azért gyúrok,mert örülök,hogy jobban nézek ki,egészséges vagyok,és azért a lányok is jobban megnéznek
2012. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Én viszonylag kigyúrt vagyok, sosem voltam bunkó, és szerettem a barátnőmet aki elhagyott egy nálam jóval ostobább, vagánykodó srácért. Azóta megbánta, de a lényeg, hogy a nők nem logikai úton választanak, hanem pillanatnyi érzelmek alapján, így ez a kigyúrtság is elhanyagolható, mivel nem sok nőben vált ki érzelmet.
2012. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!