Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt el kéne hinnem? Egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt el kéne hinnem? Egyik este belenéztem a párom mobiljába teszem hozzá biztonsági zár van rajta. Na de én feltörtem és egy olyan sms volt benne hogy bocs picim hogy tegnap nem vettem fel. Szeretlek csók.

Figyelt kérdés
Erre én megkérdeztem mi ez? Hát hogy a haverjának írta a csaj csak a haverja most barátnőjével van ezért az ö számára irt.(én is ismerem azt a haverját tudom hogy van csaja) fel hívtam a csajt aki írta az smst mondta hogy ö nem az én pasimnak írta hanem a haverjának meg a sráccal is beszéltem ö is azt mondta hogy neki szánták az smst és hogy ne mondjam el a csajának. Ja és a pasim és a haverja munka társak is.
2009. júl. 12. 08:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
78%
Hát, ha mindketten ezt mondták úgy, hogy nem volt idejük megbeszélni akkor hihető.
2009. júl. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
73%
csak ez a szó ne lenne benne "Szeretlek". akkor hihető lenne. de ez olyan szex előtti utáni "Szeretlek"nek tünik.
2009. júl. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
de lehetett mert másnap beszéltem a haverjával amikor épp együtt dolgoztak.a csajjal meg beszélhettek mobilon mert vele is csak másnap beszéltem. Nem tudom el e hihetem.
2009. júl. 12. 08:41
 4/35 anonim ***** válasza:
92%

Elég fura történet.

Ha tudta a lány, hogy a barát a csajával van és a te barátod számát kell használnia, akkor ezt teljesen értelmetlen volt elküldenie, mert akinek szól az úgysem láthatja, ha meg már láthatja, akkor küldheti az ő számára is.

Ez a módszer csak érdemi üzenetekre van kitalálva (nem tudok majd ott lenni, szólj neki, vagy máshová gyere majd stb)


De a hiányzol meg hasonló szerelmi kitöréseket nem érdemes másik szára küldeni.

Nekem gyanús a sztori.

2009. júl. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%
Írj a barátod telefonjáról egy sms-t, hogy pl: látni akarlak...vagy valamit találj ki és ha visszair csak kiderül h mivan :S
2009. júl. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Állítólag legalábbis nekema csaj azt mondta hogy az unokatesója az a lány akivel van a pasim haverja. és hogy azért ír a páromnak mert másnap úgyis eltudja olvasni a munkába a srác. nekem is gyanús a dolog egyébként.
2009. júl. 12. 08:49
 7/35 A kérdező kommentje:
nem tudom olyan könnyen elvenni a telóját mindig nála van ez is gyanús meg a kód is neked nem?
2009. júl. 12. 08:57
 8/35 anonim ***** válasza:
82%
gyanús az biztos. de nem vettél észre rajta semmi szokatlant eddig?
2009. júl. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Mármint mit?

sokat veszekszünk meg minden de nmtudom

2009. júl. 12. 09:05
 10/35 anonim ***** válasza:
82%

előző vok!

Hát ha ez az sms tényleg a barátodnak szólt, akkor csak nem ma kezdte... nem vetted rajta észre, h máshogy viselkedik veled?

2009. júl. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!