Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiakat tényleg meglehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat tényleg meglehet hódítani a hasukon keresztül? Ti hoygvagytok ezzel fiúk? :D

Figyelt kérdés

kb. egy hete kezdtem el járni egy sráccal. szeretném ha belémszeretneés nem csak átb.a.szna. Ti fiúk szeretitek ha törődnek veletek, esteleg meglepnek egy kis sütivel?

Pl. édesapjával a munkahelyen történt egy baleset.Lekelett amputálni a lábát. Gondoltam, sütök muffint vagy valami sütit, és elviszem neki azzal a szöveggel h: halottam mi történt, nagyon sajnálom egy kis sütit hoztam jobbulásként, vagy valami ilyen.. Szerintetek meghatná a srácot h ilyen rendes vagyok?Tudom ez kicsit durván hangzik. Kiskorom óta ismerem a fiút. De csak most jöttünk össze. Nemfogok még lefeküdni vele. Csak ha érzem h szeret, mert még szűzvagyok.

Ne bunkózzatok még ha én bunkónak is tűnök. xD

17 L


2012. júl. 11. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Már sok ilyen kérdés volt.

Kérlek használd az oldal kereső funkcióját(azért van).

Megértésed köszönöm.

2012. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tűnik jó tervnek. Vidd a sütit a meghódítandó fiúnak, ne az apjának.
2012. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem tenném a helyedben annak ellenére, hogy a férfiak szívéhez a hasukon keresztül is vezet út. De most nem ez az a pillanat.
2012. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 KMJ ***** válasza:

Lábamputálás után kicsit izléstelen sütizni, boccs.

De ha magadhoz hívnád meg süti meg ital mellé átbeszélni az eseményeket, akkor már jobban hangzik.

2012. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
oké :D igen, kicsit durva. Ezért is kérdeztelek meg benneteket.. Mit tehetnék még annak érdekébe hogy megszeresen? Sok közös program? Gondolom nemfog az örökké valóságig várni rám, de akkro sem szeretnék rögtön lefeküdni vele mert lehet hogy csak arra kellek neki. Szóval mivel foghatnám meg még?
2012. júl. 11. 16:00
 6/13 anonim ***** válasza:

inkább a farkunkon keresztül :3

f18

2012. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mutass felé érdeklődést,érts ugyanazokhoz a témákhoz amikhez ő(hogy tudjatok beszélgetni),légy vele kedves,ölelgesd stb..
2012. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ha érzem, h elhidegül töllem, vagy már nem érdeklem annyira mint az előtt, h elkezdtünk járni, akkor tegyek *valamit*?! pl. szopjam le? Csak, h érezze, h képes vagyok lépni .. mert hát ő 19éves nemtudom elmítettem e.. és szerintem át dugná az egész napot.. De attól tartok, h tőlem ezt nemkapja meg és akkro keres mást.. Szerintetek mit tegyek? Megkell h szeresen h tudjon rám várni..
2012. júl. 11. 16:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor tedd ha kívánod,muszájból nem jó..
2012. júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 KMJ ***** válasza:
Kiránduljatok.
2012. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!