Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak tartozása van év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak tartozása van év eleje óta, és ezt attól tudom meg, aki kölcsön adott neki. Te hogy reagálnál?

Figyelt kérdés
Csak 3 hónapos a kapcsolatunk, viszont nem vagyunk gyerekek, 28 és 32 évesek vagyunk. Meg szoktuk beszélni az anyagi dolgokat, hó közepén elfogyott a pénze, (kauciót fizetett az új albiba, ahova költözött) vissza szeretné adni azt a 20-30 ezret, amit rá költöttem. De ha már most is olyan tartozása van, amit 2 részletben sem tud kifizetni? És ha másnak is tartozik? Végtelenül jó ember amúgy, mindent megbeszélünk, szüleim is úgy látják végre egyszer jól választottam... Jó beosztásban dolgozik, minden oké vele amúgy. De ez azért meglepett... És nem tudom, h tényleg meg kéne lepődnöm, vagy nem kéne túlreagálni...
2012. júl. 11. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a tesómtól kértem kölcsön, mikor albérletbe mentem 80.000 Ft-ot. Én 7 részletben adtam meg. Nem kell ezt túllihegni, mindenkivel előfordulhat, hogy kicsit elúszik.
2012. júl. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne reagáld túl. Mégcsak három hónapja vagytok együtt. Az első randira bankszámlakivonatokat és szerződéseket kellett volna vinnie, hogy kinek mennyivel tartozik és milyen részletekben fizeti vissza? Na ugye hogy nem. Eddig nem érezte megfelelőnek az alkalmat, hogy ezt megossza veled, nem is feltétlenül kell ilyenekbe beavatni valakit 3 hónap után!

Ha 3 éve lennétek együtt, közös kasszán, akkor probléma lenne igen, de most hagyd figyelmen kívül és szépen üljetek le megbeszélni, hogy hány embernek is tartozik és miért. Kérd meg, hogy ebben se hallgasson el veled szemben semmit, hiszen ezért vagytok egy pár!

2012. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is így látom, h nem tartozott rám ez az infó. Gondolom a barátja sem véletlenül mondta el, épp egy konfliktus közepén vannak, de nem ezen, s csak engem akart felpiszkálni, h bemártsa a barátomat nálam...
2012. júl. 11. 17:17
 4/5 Csegi89 ***** válasza:
Ne lihegd túl. Mindenkivel előfordulhat, hogy kicsit el van havazva. Csak 3 hónapja vagytok együtt, az még nem olyan sok, hogy ilyen tartozásos dolgokról beszámoljon, ráadásul nem minden pasi szereti hangoztatni, hogy tartozik ide vagy oda. Egyébként leülhettek és megbeszélhetitek, nincs abban semmi.
2012. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az én exemnek 4 hitel tartozása van, abból egy az autóé, amit már elvett tőle bank mert nem fizettett 3 havi részletet be (erre ő ha nincs auto nem fizeti a fenálló tartozást- azóta már vagy négymilla lehet.... a másik hitel azért van, hogy mikr albérletbe költözött a legmmodernebb mikor mosogép stb vegye meg (amik ma már elavultak és ujjonan se érnének többet mint használtan) a harmadik hitelt az anyjának vette fel, és ugy volt hogy fizeti a törlesztőt (csak cseszik rá) a negyedik meg már nem is tudom miért volt.... jah és mindemellett most vett magának egy drága motort mert az kell...



szerinted? :D még mindig jobb ha egy baráttól kér kölcsön albira, és törleszti...

2012. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!