Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a páromat, mégis kalandokra vágyom még. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok a barátomba, 2 éve vagyunk együtt, ő is nagyon szeret engem, és gyakran járunk el ide-oda, nem unatkozom vele. Mégis van pár srác, akik flörtölnek velem, és én ezt élvezem. Ezek a srácok olyan srácok, akik már a barátom előtt tetszettek, de nem volt alkalmunk összejönni. olyan csávó nincs, aki a barátom óta tetszett meg, de a régi vágyaim néha felelevenednek, főleg, hogy gyakran találkozunk (ez elkerülhetetlen,a baráti társaság és a közös lakhely miatt). Ismerik a barátomat, mégis flörtölnek velem, és mikor rám néznek, látom a szemükben, hogy tetszem nekik. Amúgy nem vagyok könnyűvérű csaj, a barátom előtt csak 2 pasim volt, és semelyikükkel sem volt komoly, csak pár hónapig jártunk.

A kérdés, hogy miért van, hogy bár imádom a barátomat, és vele érzem magamat a legjobban, mégis vágyom más fiúk társaságára? Mit tegyek? Nem akarok szakítani, nem is tudnék, mert szeretem, de rossz érzés, hogy mások után vágyódom, mikor itt van nekem Ő. :(

19/L


2012. jún. 23. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen barátnöm, nagyon sz@r volt, nem egy barátságom ment tönkre miatta.


Sajnálom a barátodat:(

2012. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz szakítani, akkor viselkedj tisztességesen, ne flörtölj velük, és ennyi. Ha neked titkon tetszik is a dolog, ezt ne hozd senki tudtára. Ha viszont nem bírsz magaddal, jobb, ha szakítasz.
2012. jún. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Döntsd el hogy mit akarsz. Ha a barátodat, akkor úgy korrekt, hogy másokat leépítesz, amikor flörtölni próbálnak veled megmondod nekik, hogy szálljanak le rólad, mert van valakid akit szeretsz. Ha nem a barátodat választod akkor mond meg neki, ne hülyítsed tovább mert lehet, hogy majd talál egy hűséges lányt.
2012. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tüzes csaj vagy, úgysem birod ki, h ne csald meg, csak még nem volt szerintem olyan szitu.
2012. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Diavolino44 ***** válasza:
Túl fiatal vagy, mindkettőtöknek az lesz a legjobb, ha szakítotok. Van akinek több kalandra tapasztalatra van szüksége. Sokkal nagyobb gerinctelenség félredugni. S játszani azt ,h minden rendben van. Ha valóban szereted a párod elmondod neki ezt. Lehet azt mondja ő is akar még élni s ha közös a jövőtök majd később úgyis összejöttök.
2012. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azert volt mert nem elted ki a vagyaid. annak idejen tetszettek neked ezek a sracok es te nem karoltad fel a vonzalmad es a kivancsisagod. fixalodtal rajtuk.
2012. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon mindenki milyen szent -.-'...


Hát...mikor 2 éve voltunk már együtt barátommal akkor nekemis előjöttek ezek az érzések, de nem akartam szakitani nem is tudtam volna,,pont mint te. Aztán mikor már 4 éve voltunk együtt akkor nagyon felerősödtek és szabad akartam lenni. Nagyon fáj de szakítottunk. Tudom hogy igy a helyes.

Ja és nem csaltam meg soha a barátomat.

2012. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én sem csaltam meg, nem is tudnám soha megcsalni. Olyan furcsa, mert szinte mindig úgy érzem, hogy nélküle nem tudom elképzelni az életemet, nagyon szeretem, sőt általában olyan érzéseket táplálok iránta, mint az elején, mikor még pillangók repkedtek a gyomromban, meg stb. Viszont nagyon néha előjönnek ezek a kisebb "fellángolások" mások iránt.:( De ettől még a pasimat látom mind közül a leghelyesebbnek, és a legtökéletesebbnek...
2012. jún. 25. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!