Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma találkozok vele? és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma találkozok vele? és a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Ma találkozok a barátnőmmel,elmegyünk egyet este.Van 1 fiú aki nekem nagyon tetszik és én is bejövök neki.Mindenki mondja hogy mi itt a probléma "takarodjak" találkozni vele.De nem merek mert félek,esetleg beégek,h majd hülyének fog tartani stb.(amúgy tényleg ilyen kis élet vidám csajszi vagyok (16) de valahogy neten jobban megy az ismerkedés,és nagyon nagyon nagyon sok biztatás kell,h találkozzak azzal a fiúval!):))


Mindig akkor merek ha a barátnőm melllettem van,de pedig már sms-t is írtunk egymásnak,és én annyira felhívnám meg minden,de nagyon zavarba vagyok ha ott van..ettől félek,h amit kérdezne hülyeséget mondanék rá...meg leginkább attól félek,h lekapna,de az még nem is baj,csak egyedül nem merek vele találkozni..ha ott a barátnőm akkor igen,mer ő mindig oldja a hangulatot stb.De mit tegyek? ma elhívjam este? vagy csak felhívjam? vagy sms-t írjak neki? 2napja nem beszéltünk facebookon.:| Mindenki mondja mit veszíthetek,hiszen bejövünk egymásnak...most akkor? :( :/ megint én vagyok a hülye,és parázok... :// S.O.S



most akkkor mit tegyek? nektek is volt már ilyenetek h féltek elmenni egy talira?? tapasztalatok,biztatások?!. ... :( :S :))


2012. júl. 12. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:
lökjél be egy sőrt és egyböl jobban megy :)
2012. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!