Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mikor költöztettek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor költöztettek vagy költöznétek össze a párotokkal? 20/L

Figyelt kérdés

2012. júl. 12. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor ha biztos vagyok benne,h szeretem és,h el tudom viselni. :)
2012. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előző párommal azonnal, négy évet éltünk együtt.

A mostanival egy hónapja jöttünk össze, de még nem volt róla szó, nem is tervezem még egy ideig, csak ha már biztosnak érzem a dolgot.


24/N

2012. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg 1 éve vagyunk, mindketten diákok, így egyelőre nem. Úgy tervezzük, hogy egy városba megyünk tovább tanulni. Ő elkezd mégegy alapdiplomát, én mesterképzésre megyek. Ha már úgyis mindketten odaköltözünk, akkor szeretnénk együtt lakni!


Csak úgy általánosságban beszélve a témáról, addig nem költöznék össze a párommal, amíg a fentebb leírt helyzet elő nem áll, avagy amíg önellátó nem lennék. Nem várhatjuk el a szüleinktől, hogy ők tartsanak el minket akkor is, ha már nem náluk élünk.

2012. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon vicces, mert házasok voltunk már pár hónapja, de a lakás csak később lett kész, addig külön éltünk. Kb. egy évvel a megismerkedésünk után.
2012. júl. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

20 évesen semmiképp sem!

Persze csak vásár után okos a paraszt. 20 évesen összeköltöztem az akkori párommal. Tanultam belőle, legközelebb 70 évesen fogok majd valakivel összeköltözni.

2012. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!