Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova költöznétek inkább:...

Hova költöznétek inkább: Izlandra, Svédországba vagy Finnországba?

Figyelt kérdés
Indoklást is kérek,köszönöm:)
2012. júl. 8. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyikbe se, nem szeretem a hideget.
2012. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Svédországba egyértelműen. Finnország egész területén iszonyatosan hideg van, Svédországban a déli megyékben abszolút kellemes az idő. A svéd nyelv szerintem sokkal szebb, de az biztos, hogy könnyebb is, mint a svéd. A finnek állítólag még zárkózottabbak mint a svédek, bár ezt lehet, hogy nem szabad annyira általánosítani :)
2012. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Svédországban élek. Ha csak eközül a 3 közül lehetne választani, megint ide jönnék, bár tény, elég zárkózottak.
2012. júl. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Finnországban élek, voltam már Svédországban és Izlandon is. Nekem mind a három ország tetszik, sok hasonlóság van. Viszont ha most kellenne döntenem, hát inkább mennék Spanyolországba, Portugáliába, mert hiába szép és jó itt minden, a tél nagyon nagyon hosszú, hideg és sötét. Tudom, hogy ez csak egy dolog, de még a finnek is tiszta mogorvák lesznek tél végére.. Itt augusztusba már gyakran elkezd hűlni a levegő, október közepén pedig alig van 5-8 fok, onnatól kezdve meg -20 ig megsem áll a dolog..
2012. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Őszintén bevallom én a pénzért és a biztos jövőért mennék ezekbe az országokba tehát Spanyolország és Portugália max a biztos anyagi jólét megszerzése után jöhet:)(Mondjuk én is nagyon nehezen bírom a hideget...)E között a három ország között vacilálok.Finnország a nyelv miatt macerás mert nem hiszem,hogy meg tudnám tanulni... Az izlandi nyelv is baromi nehéz de szerintem az egyik legszebb nyelv a világon és nagyon szeretném megtanulni így talán valamivel könnyebb lenne,ráadásul az ország is elképesztően gyönyörű,csak az a baj hogy talán itt van a felsorolt országok közül a leghidegebb,ez a legtávolabbi és a legelszigeteltebb is... Lehet hogy Svédország a középút.
2012. júl. 8. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés, mert szerintem mind a három ország gyönyörű. Talán Izland tetszik legjobban mint hely.
2012. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!