Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek folytassam később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek folytassam később is? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval mikor összejöttem a barátommal elkezdtem írni a közös "naplónkat". Arról érdekelne a véleményetek, hogy később pl ha házasok leszünk is megérné folytatni? Nem túl "gyerekes" dolog? 22/l
2012. júl. 12. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha te szereted akkor csináld:)


szerintem nem gyerekes

2012. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
semmi értelme a 21, században, gyerekes
2012. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem folytasd, mindig érdekes lesz visszanézni :)

Miért kéne a házasság miatt abbahagyni? Mi változik akkor? És mit számít az, ha gyerekes? :)

2012. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt teszel amit jónak látsz. Ha szeretnél írni, írj, ha nem, nem. Ne a mi véleményünk mondja meg neked. :)
2012. júl. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

sztem tök jó dolog :) később tökjó lesz visszaolvasni :) nekem rengeteg kép meg videó van aközös dolgainkról elmentve mióta összejöttünk és nagyonjó visszanézegetni:)

18/F

2012. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is jó érzés.:) Meg ha tényleg Ő lesz a férjem lesz mit mutogatni a gyerekeknek.:D
2012. júl. 12. 18:47
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek.:) Egyébként attól hogy nem a ti véleményetek alapján kell élnem megkérdezhetem hogy ki mit gondol.:) Attól még nem a szerint fogok élni.:)
2012. júl. 12. 18:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos. És szerintem igen megéri folytatni. A gyerekeitek is szerintem szívesen elolvasnák és ha esetleg összevesznétek eszetekbe juttatná miért érdemes kitartani és küzdeni a kapcsolatért:))
2012. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

FFÚÚúúúú... szerintem tök buli!


Bár az én szüleim is vezettek volna naplót a kapcsolatukról.


Már maga az is nagy kuriózum volt számomra, hogy felnőttként elolvashattam a babakönyvemet!

27/F


Bár én nem vezetek naplót... :(

Csak fényképeket készítek az eddigi karrieremről.

2012. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sok munkám van benne az biztos.:) meg minden emléket belerakok.:D meg fépeket meg mindent.:D A párom is szereti visszanézni.:D Sokszor nevvetünk a vicces emlékeken. És ha rossz napunk van csak elővesszük a kis könyvet és fellapozzuk.:)
2012. júl. 12. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!