Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan párod, akit elhagyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan párod, akit elhagytál és megbántad később?

Figyelt kérdés
Mi lett?

2012. júl. 4. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Volt olyan, hogy megbántam a friss szakítást, de később rájöttem, hogy nem ok nélkül mentek tönkre a dolgok.


Volt egyszer, hogy majd egy évre rá újra összejöttem egy exemmel, elég sokáig együtt voltunk, de aztán csak kijöttek ugyanazok a dolgok, amiért szétmentünk.


Tehát én azt vallom, nem érdemes újra kezdeni, mert az alapvető jellembeli tulajdonságok nem változnak.

2012. júl. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, inkább csak azt bánom, ahogyan elhagytam. Bár megérdemelte, mégsem hagy nyugodni a dolog.
2012. júl. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem, az bánt hogy miért nem hagytam ott előbb:)
2012. júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Akkor fiatal voltam, mit tudtam en, mibol all egy kapcsolat, akkor jo dontesnek tunt. Ha most talalkoznank eloszor, minden maskepp lenne. De mar nem kereshetem, megnosult, gyereke van, jo messze innen...
2012. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csöpszli válasza:

igazából akkor jössz rá a másik fél hiányára, ha már nincs melletted..

amikor szakítottunk, nekem is fájó volt, mert szerettem, imádtam a páromat.. de meg volt az oka. 1-2 hétig még keresett, írogatott, majd belefáradt, ekkor szólalt meg a női büszkeségem , hogy mi az ,hogy már nincs oda értem..?!:D:D de ez semmin nem változtatott , beláttam ,hogy jól döntöttem.. :)

2012. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem. ha elromlott valami, csak időhúzás benne maradni.
2012. júl. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sose bántam meg ilyesmit :)
2012. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!