Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek nem mond igazat a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek nem mond igazat a párom?

Figyelt kérdés
A párommal úgy gondoltuk hogy ebben az évben összeköltözünk, a lánykérés megtörtént kettőnk kõzött egy gyönyörű gyűrűvel, hittem benne mert most nem áll jól anyagilag ès gondoltam hogy ez nagy áldozat értünk, na és most jön a lényeg, a sógornőmnek ( bátyja élettársa) ujságoltam a hírt hogy mi történt na ès hogy " milyen jó lesz hogy ez évben õsszetudunk költözni"! Erre furcsán elkezdte mondani hogy kedves párom nincs 1hónapja hogy kijelentette hogy 2-3 évig nem fog otthonról költözni, nagyon rosszul esett nem kell hogy mondjam, és mikor odajött mondtam is hogy miért mondta és hogy engem hiteget-e??!! Ő hebegett habogott hogy ilyet nem is mondott, a sógornőm pedig állitotta; aztán mikor kettesbe lettûnk próbált valami mesét elhihetni hogy azt akarja hogy az öccséék a bátyja szobájába költözzenek s ne az ővébe! Most nem esett ez jól és kérdezem hogy álljak ezel után hozzá és a kapcsolatunkhoz?!
2012. júl. 12. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem!
2012. júl. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Irigylem a komoly problémáidat.
2012. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kinek mi a problémája, nekem fontos hogy őszinte-e velem a párom, ha neked nem akkor nem kell írnod ugyanis NEM KÖTELEZŐ csak gondolom neked ez a szórakozás :D
2012. júl. 12. 22:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a család felé taktikázik - a gyűrűs rész őszinte.
2012. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

bárki kijelenthet vmit, amit később máshogy gondol?

1. vagy változott vmi körülmény, ezért akar összeköltözni veled

2. anyagiak miatt jobban jön ki és csak ezért

te ismered, beszélj vele erről

2012. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2 nyugtató választ! Nekem is valami ilyesmi van a gondolatomban h a családql taktika!
2012. júl. 12. 22:57
 7/11 Solarian ***** válasza:
Nem lehet, hogy meg akar lepni?
2012. júl. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lelépni? Vagy meglépni??? Lepni esetleg azzal h meggondolja magát? De az kiderül 1-2 hónapon belül mert megy visssa németbe dolgozni és én intézem a házunk felújítását!
2012. júl. 12. 23:04
 9/11 anonim ***** válasza:
pávatáncot jár
2012. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

sajnos ezt így lehetetlen meghatározni, h kinek mit mondott és miért

lehet h azt csak azért mondta a sógornődnek, h ne költözzenek a szobájába, vagy lehet h elhamarkodottan csak kifutott a száján, de már máshogy gondolja


én mindenképp rákérdeznék arra h biztos-e az összeköltözésben, mert ez azért egy komoly dolog...

2012. júl. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!