Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom a facebook-on alkalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a facebook-on alkalmi kapcsolatra buzdított egy ismerős nőt. Elküldtem, könyörög. Mit tegyek? Fontos infókat ld. Lentebb.

Figyelt kérdés

Bejön egy nőnek, és egy hónappal ezelőtt a végére akart járni a dolognak a neten. Hétfőn derült ki véletlenül mindez; elfelejtett kilépni a fb-ról és én nem bírtam ki, hogy bele ne olvassak a chat-jébe. Mea culpa. Megtaláltam, hogy 1 hónapja ez a csaj írt neki, miután ő (!) "megbökte". A beszélgetés során a párom legalább hétszer próbálja kiugrasztani a nyulat a bokorból, miszerint próbálják meg egy alkalommal, de a csaj csak tartós kapcsolatot keresett, és a jelek szerint nem történt semmi; az eltelt egy hónapban a fb-on sem kommunikáltak. Napok kérdése, és összeköltöztünk volna. Most pedálozik, és azt állítja, nem tudja, mit akart a nőtől... igazából semmit sem, és nem is történt volna semmi. Állítja, ő nem nőcsábász. Viszont dumája, tény és való, az van neki.

A leányzó mellesleg nem rúghat labdába mellettem, semmilyen téren - ezt most nem nagyképűségből írom, hanem a tisztánlátás végett. Még csak három hónapja vagyunk együtt, nem ismerem igazán, viszont mindeközben dúlt a láv köztünk. A kapcsolatunk eleje óta állandóan bújt, puszilgatott mindig. Ténylegesen úgy érzem, hogy szeret engem (mondta, mondja is) - és én is őt. Fiatal özvegy vagyok két kislánnyal. A gyerekeimet is imádja, és viszont - persze ilyen esetben ez nem enyhítő körülmény. Adjak neki még egy esélyt?



2012. júl. 11. 12:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%

45F vagyok, és csináltam már hülyeséget neten...

De a családot sosem áldoznám be ilyen netes hülyeségek miatt...

Ha tudsz még bízni benne, adj neki egy esélyt. Ezek a dolgok butaságok, elmúlnak... ez semmi. Valóban semmi...

2012. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem semmi. A gyerekek miatt hagy még pedálozni, de beköltözni ne!

És szerintem meg fog csalni a jövőben.....

2012. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Szia. ez most kiderült. hogyan fogsz tudni megbízni benne??? szerintem szakits vele most. mi történt volna ha a nő kötélnek áll? simán megcsal. nem az a lényeg, hogy ki mit beszél, hanem az, hogy mit csinál. mennyit számitottál neki ott és akkor amikor egy idegen nőt fűzött? ha most elsiklasz a dolog felett, akkor legközelebb óvatosabb lesz és egy idő után ott folytatja ahol abbahagyta. Üdv. Józsi
2012. júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%

Hát erősen meggondolandó... Bizalmi szempontból nem túl biztató előjelek ezek, ő bögdöste a lányt ő kezdeményezte a találkozót ha nem utasítják vissza akkor mi lett volna? Nem tudta hogy mit is akar a lánytól? Szerintem pontosan tudta. Ez mellébeszélés. Idegen csajokra nem szokás ráírogatni csak úgy.

Elhiszem hogy tényleg szeret, valószínűleg ebben őszinte volt, de úgy tűnik hogy nem egy hűséges fajta, vagyis lehet nem képes monogámiában élni. Én nem bírnék feldolgozni egy megcsalást sem, szakítanék mondom ezt férfiként.

Innentől a kérdés erősen bizalmi jellegű. Elhiszed e neki hogy képes megváltozni, hogy ezen esemény és a msjdnem szakítás hatására többet nem próbálkozik. Neked kell ezt a kérdést megválaszolnod, első és legfontosabb meg tudsz e bízni benne innentől.

Most nagyon fontos döntés kell meghoznod, mert pici gyerekeid vannak, akiknek ő mintegy pótapa lehet a jövőben

példaképp. Később egyre közelebb kerülnek egymáshoz, a gyerekek és ő. Most feltételes módban, ha később megcsalna, és szakítanátok az a gyerekeidnek rossz lenne, nem tudom mikor mentetek szét és milyen körülmények között az apjukkal, nem is kérdezem nem rám tartozik, de lényeg hogy neked arra kéne most törekednek hogy minél stabilabb megbízhatóbb otthont teremts a kicsiknek. Nagyon alaposan át kell gondolnod hogy ő e a megfelelő férfi a szerepre. Mivel két kicsi gyerek van, feltételezem fiatal vagy harmincas éveidben, max negyven eleje találsz mást ha szeretnél. Minden rajtad múlik!

2012. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
A szüleimmel kommunikálva a dologról (68 és 66 éves, egyébként internethasználó, "modern" nagyszülők) - többet nem szabad szóba állni a sráccal, mert szélhámos. De szerintük már az is főbenjáró bűn, ha vki odatesz 1 lájkot egy ellenkező nemű képe alá...
2012. júl. 11. 12:57
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, de kívülállóként azt mondom, hogy 2 gyerekkel, 3 hónap után, úgy, hogy nem ismered még igazán én biztos, hogy nem kötöznék vele össze. A gyerekek miatt több felelősséggel tartozol, nekik sem jó az állandó változás, beleviszed őket egy új kapcsolatba, ahol 2 hónap után a pasi már a megcsaláson gondolkodik. Ő próbálkozott többször is, az, hogy nem jött össze neki, nem az ő érdeme, a csaj nem adta be a derekát. Nekem ez a pasi felejtős lenne. Ha nem is akarod még teljesen lezárni, akkor maradjatok együtt összeköltözés nélkül.
2012. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Előző vagyok a hosszabb komment mekkora hülye vagyok elnézést írtad hogy özvegy vagy.. Részvétem!
2012. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Özvegy vagyok, feddhetetlen előélettel, és a hűség számomra mindennél fontosabb.
2012. júl. 11. 13:00
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 12:59-es, nincs semmi baj. Egyébként 38 éves vagyok, és nincs nagy tapasztalatom a pasizás terén... Ez már majdnem szégyen. :)
2012. júl. 11. 13:03
 10/28 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak férfiban. Nem szívesen szoktam ilyet mondani de nagyon megfontolnám a szakítást. Pont a megbízhatatlanság miatt. Tényleg csak a csajon múlott hogy ne csaljon meg. Ez szinte felér egy megcsalással szerintem.
2012. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!