Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok túl paranoiás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok túl paranoiás?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, lassan egy éve együtt vagyunk, mostanában megtetszett neki egy csaj, éjjel nappal vele írkod. De nem akármit! Olyanokat, hogy milyen szép, meg elvinné egy sötét pincébe. :/ Régen bíztunk egymásban, tudtuk egymás facebook jelszavát is, de most megváltoztatta, hogy ne tudjam elolvasni. Nyaral, 1 hete nem láttam, és amikor van rá esély, hogy legalább neten írjunk, akkoris a másik csajjal ír. Kértem, hogy ne, mert fáj. Azt mondta, nem akar olyan kapcsolatban lenni, ahol meg van neki tiltva valami. De ő pár héttel ezelőtt ugyanezt csinálta, zavarta ha írok valaki más pasival, aki tetszik. Fáj, minden este sírok, azt mondta, az a lány meg tudja adni neki amit én nem, felvidítja. Dehát hogy tudnám felvidítani, mikor tudom hogy "osztoznom" kell rajta? :SS MEGŐRÜLÖK

2012. júl. 12. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Szakíts vele.
2012. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szakíts!
2012. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs értelme folytatni. Minél előbb szakítanod kell vele, mert a végén tényleg megőrülsz. Jobb lesz nélküle, biztos találsz valakit aki tényleg szeret téged.
2012. júl. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ő nagyon szeret, csak most talált más társaságot, lehet, hogy csak jól érzi magát, én meg mint a hülye gátolom ebben!.... :S
2012. júl. 12. 23:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Nemsokára meg is fog csalni a cuki kis pasid, szóval szerintem páros lábbal dobd ki..Gusztustalan féreg-.-" Én már azzal a mondattal elhajtottam volna hogy : meg tudja adni neki amit te nem... Egy adandó alkalma lesz, dob téged és összejön azzal a csajjal..
2012. júl. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3. vok Én is nagyon szeretem a barátnőmet, de eszembe nem jutna más lánnyal flörtölgetni és elhanyagolni őt. Ha valóban szeret téged akkor a másik csaj helyett inkább veled foglalkozna. de lehet hogy én látom rosszul a dolgokat?
2012. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szakíts vele.. ha nem érti meg h ezzel fájdalmat okoz neked. egy ilyen kapcsolatot meg mi értelme lenne folytatni?
2012. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De velem is ír közben, mondja hogy szeret... a vidámságra gondolt, hogy meg tudja adni.. és a csajnak is van pasija :/ de egyszerűen bánt :S
2012. júl. 12. 23:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Paranoia??? Viccelsz?? Beleszeretett egy másik lányba, és még ő van felháborodva... miért nem szakítasz??
2012. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak jól érzi magát vele, nem feltétlenül beleszeretett :P
2012. júl. 12. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!