Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok paranoiás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok paranoiás vagy tényleg nincs rendben valami?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt interneten, jól elvoltunk, találkoztunk is. és összejöttünk. kicsit messze lakik de nem annyira hogy ez nagy gond legyen (nekem). Szóval elvileg minden rendben. szeretem és ő is engem. hétfőn tudnék hozzá menni, de azt mondja tanulnia kell.. Az is megoldható lenne hogy csak 1 órára megyek ki, de azt sem akarja, nem hiszem el hogy nem tudna 1 órát szánni rám ha akarna, szerintem ez kifogás :/

Szerintetek ?

én 17/f, ő 16/L



2012. jan. 1. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
milyen gyakran szoktatok találkozni?
2012. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kb hetente lenne megoldható, nekem már nagyon hiányzik...
2012. jan. 1. 14:18
 3/11 anonim ***** válasza:
próbálj meg későbbi időpontot. nekem is pl most vizsgaidőszak van, holnap kezdődnek a vizsgáim, rohadtsokat kell tanulnom. Van ez így...
2012. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy azt hiszi neked ez gond és nem akar problémát. de lehet hogy csak én vagyok túl naiv
2012. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem csak kifogás
2012. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
persze, van hogy sokat kell tanulni.. de az hogy délelőtt 1 órája nincs egy 9.-es lánynak.. az fura... én is erős suliba járok, de volna 4 órám az útra meg 1 amit ott vagyok és utána tanulnék. áhhh megőrülök
2012. jan. 1. 14:24
 7/11 anonim ***** válasza:
4. ora az ut a lanyhoz?
2012. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
oda 2 vissza 2
2012. jan. 1. 14:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt valami nem kóser!
2012. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki, ha egy lány miattam hanyagolná a tanulást, miért baj, ha gondol a jövőjére. És miért nem hétvégén találkoztok?
2012. jan. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!