Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így elviselhetetlen a smár íze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így elviselhetetlen a smár íze?

Figyelt kérdés

A gondom az,hogy van 2 rossz fogam,mindig rossz a szám íze is,de voltam fogorvosnál (nem is egynél) és azt mondta hogy felesleges kihúzni,tönkre van menve és úgy is kiesik majd.Összejöttem egy fiúval és nem tudom mit tehetnék,hogy ezt ne érezze..nem szeretném ha ezen bukna el a kapcsolat.

Milyen tanácsot tudnátok adni ez ellen?


2012. júl. 13. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Rágó.
2012. júl. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi az hogy felesleges kihúzni, jó szar dokinál lehettél. A halott fog gócpont a szervezetben (a rossz is), húzasd csak ki.


Amúgy meg szájvíz vagy még egyszerűbb: rágó

2012. júl. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
keress rendes fogorvos...ÚRISTEN, te milyen orvosoknál voltál?? :O
2012. júl. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

6 orvosnál jártam és mindegyik azt mondta hogy nem kell kihúzni,kiesik magától majd. És ez már vagy 2 éves ideges,de egy orvos sem képes kihúzni.

A rágó megoldja tutira?


Köszönöm a segítséget amúgy!:)

2012. júl. 13. 00:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak lehet a fgoaiddal valamit kezdeni ! NEm élhetsz minden nap szájvizen és rágón...
2012. júl. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom,de egyszerűen egyik sem hajlandó kihúzni és azt sem értem,hogy miért..ha úgy is kiesik akkor nem mind1 hogy "zavar"-e még 1-2 évet vagy nem!?
2012. júl. 13. 00:32
 7/9 A kérdező kommentje:
Az ÉRTELMES válaszolóknak köszönöm a segítséget!
2012. júl. 13. 00:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem húzza ki... Menj el akkor magánrendelésre és ott húzasd ki, vagy mond meg a szemébe, hogy nem azért fizeted a tb-t hogy majd szenvedj a kurvä fogad miatt és ha te ki akarod húzatni akkor kurvä gyorsan csinálják meg.
2012. júl. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy akkor majd magánrendelésre megyek.
2012. júl. 13. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!