Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mindenfélét csinálunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindenfélét csinálunk együtt, meg szex is van, miért nem akar igazi kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Mi a frász baja van egy ilyen csajnak...kijelenti, hogy ő bizony nem akarja annak látszatát kelteni, hogy kapcsolatot akar (ezt ilyen körmönfontan fogalmazta meg!!)

Mindenféle programot csinálunk együtt...ok, ez barátság no problem...szex is van...

Ez nekem kapcsolat, anélkül, hogy kapcsolatnak hívnánk...komolyan nem értem a nőket


2012. júl. 13. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz meg azon, hogy csakd.gni akar a barátság mellett?? Tudod ez a barátság extrákkal. Csak mint a példád is mutatja nő és férfi között nincs barátság még akkor sem ha szex van. Egyikük mindig többet akar...
2012. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És nem is érdemled meg őket.
2012. júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Talán mert van valaki a háttérben, akiről te nem tudsz, de a lány attól a valakitől szeretne kapcsolatot.

Vagy csak jól elvan veled, de nem szerelmes.

2012. júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert nem szerelmes. Legalábbis nem beléd.


24/N

2012. júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ott a pont...máskérdés, hogy jófejnek, meg jó csajnak tartom, de nem vagyok én sem szerelmes belé.
2012. júl. 13. 09:39
 6/6 A kérdező kommentje:
ja, kedves második...mi van?? Bajod van?? Gyere, kimegyünk aztán megbeszéljük, hogy ki érdemel mit?? ;)
2012. júl. 13. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!