Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, ki 25 éves kora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, ki 25 éves kora után találta meg a párját, az igazit, akivel leélheti az életét?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok, és párkapcsolat terén soha nem volt még szerencsém. Nem azért, mert válogatós vagyok, ilyenről szó sincs...egyszerűen nem találom a megfelelő partnert, aki igazán illik hozzám minden téren.

Bulizni nem szeretek, futó kalandokba nem mennék bele soha...talán ez lehet a probléma?


2012. júl. 13. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem az a problémád.

Van olyan biztos, mivel még én sem találtam meg.

37F.

2012. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is úgy néz ki, hogy jóval utána találom meg...
2012. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Diavolino44 ***** válasza:

Nagyon remelem mert en 27 vagyok s nem szeretnek egyedul megoregedni. Fel a fejjel!!

(Netes tarskereses)

2012. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez exem 30 volt amikor összeházasodtunk.
2012. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ááááá dehogy a te problémád dehogy...a világ a hibás...


ha egy fiu teszi fel ugyanezt a kérdést, akkor leoltják, hogy szerencsétlen nyomorék. Ki is irok egy ilyen kérdést, és lássuk milyen válaszokat fogok kapni a tieidhez képest!

2012. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért, mi van 25 éves kor fölött?

Ez egy nagyon hülye kérdés, már bocs. :)

Lehet, hogy valaki megtalálta 20 évesen, aztán 10 év múlva mégiscsak szétválnak. De lehet, hogy Te csak 35 évesen találod meg és életed végéig együtt maradtok. Ki tudja?

Na nem mintha hinnék az igaziban... Bármikor, bármi tönkremehet, mindegy hány éves vagy.

Ja és ne parázz rá a dolgokra, azzal csak elijeszted a pasikat.

2012. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igazatok van, bocsánat mindenkitől.

Nem gondolkodtam mielőtt feltettem a kérdést.

Elnézést.

2012. júl. 13. 15:15
 8/10 anonim ***** válasza:

simán lehet, sőt minél érettebb valaki, annál nagyobb az esélye h meggondoltabban, józanabbul választ.

a bulizást és a futó kalandokat tényleg hanyagold inkább!

én is több vagyok és még én se találtam meg, na ilyenkor mi van? semmi, majd megtalálom

F

2012. júl. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ismerős az érzés, a 25 olyan vízválasztó vonal, az ismerőseid férjhez mennek, már közelebb vagy a 30-hoz...

Nekem van párom, de 26 évesen azon gondolkozom, talán nem vele...ez sem jobb helyzet.

Igazi meg nincs, mint ahogy Márai olyan szépen leírta:


"Nagyon fájt a szívem, egy évig azt hittem, hogy belehalok. De aztán felébredtem egy napon, és megtudtam valamit… igen, azt a legfontosabbat, amit csak egyedül tudhat meg az ember. Megmondjam?… Nem fog fájni?…Kibírod? Hát igen, én kibírtam. De nem szívesen mondom meg senkinek, nem szeretem elvenni az emberek hitét, egy gyönyörű téveszmébe vetett hitüket, amiből annyi szenvedés, de annyi nagyszerűség is származik: hőstettek, műalkotások, csodálatos emberi erőfeszítések. Te most olyan lelkiállapotban vagy, tudom. Mégis azt akarod, hogy megmondjam? Hát, ha akarod. De ne haragudj reám aztán… engem Isten megvert és megajándékozott ezzel, hogy megtudhattam és kibírtam és nem haltam bele. Mit tudtam meg?… Hát azt, hogy nincsen igazi.

Egy napon felébredtem… és mosolyogtam. Már nem fájt semmi. És egyszerre értettem, hogy nincsen igazi. Sem a földön, sem az égben. Nincs ő sehol, az a bizonyos. Csak emberek vannak, s minden emberben van egy szemernyi az igaziból, s egyikben sincs meg az, amit a másiktól várunk, remélünk. Nincs teljes ember, és nincs az a bizonyos, az az egyetlen, az a csodálatos, boldogító és egyedülvaló. Csak emberek vannak, s egy emberben minden benne van, salak és sugár, minden."

(Márai Sándor: Az igazi)

2012. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2012. júl. 14. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!