Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, ki 25 éves kora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, ki 25 éves kora után találta meg a párját, az igazit, akivel leélheti az életét?

Figyelt kérdés

25 éves FIÚ vagyok, és párkapcsolat terén soha nem volt még szerencsém. Nem azért, mert válogatós vagyok, ilyenről szó sincs...egyszerűen nem találom a megfelelő partnert, aki igazán illik hozzám minden téren.

Bulizni nem szeretek, futó kalandokba nem mennék bele soha...talán ez lehet a probléma?


2012. júl. 13. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem! Elmúltál 25, elkárhozol.
2012. júl. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De lökött vagy! :DDD

Előző kérdés 6. válaszolója voltam.

2012. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a gondolkodásod normális, emberi.Nem hinném, hogy ez hátráltat, én is így gondolkozok... 19/f elsõ válaszoló voltam (én sem talâltam még párt)
2012. júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Majd 45 éves korodban ráérsz ilyeneken filózni, hogy esetleg megtalálhatod-e még az igazit. :)
2012. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nah, én a párommal 28 évesen jöttem össze. Vele le tudnám élni az életem, aki előtte volt 6 évig azt hittem olyan volt de nem... Mindenesetre az igazi megtalálpasáig érdemes sok esélyessel időt eltölteni.
2012. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 edit1979 válasza:
Kedves kérdező! Én 33 éves vagyok, és két évvel ezelőtt jöttem össze a férjemmel, aki akkor volt 29 éves (igen, Ő a fiatalabb)! Ma már házasok vagyunk és októberre várjuk első gyermekünket. Vannak még csodák! Hidd el, TE is meg fogod találni életed párját. :-) Addig is szorítunk érted!
2012. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Párom 29 volt amikor összejöttünk,első barátnője vagyok,első csók,első szex,minden.

Szerintem egy fél év alatt bepótoltunk mindent ami neki kimaradt :D

nem maradtál le semmiről,nyugi

2012. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az jó ciki, ha valaki majd 30 éves korára érik férfivé, olyanná, ami vonzó lehet egy nönek.
2012. júl. 13. 15:19
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az a ciki, ha valaki azért keres mindenáron párt, mert a szülinapi tortáján túl sok a gyertya.
2012. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szerintem még nem probáltál meglenni sex nélkül évtizedekig. el se tudod képzelni, jo? maradjunk ennyiben.
2012. júl. 13. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!