Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni olyankor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni olyankor, ha párom nem fogadja el az új alakját?

Figyelt kérdés

Világéletében kövér volt. Mikor megismertem 100 kg feletti. De mindig kedves volt, emberséges, vidám és teljesen normális, amilyenre én mindig vágytam. Bár sokat gondolkodtam ,hogy járjak vele de végül is egyszer élünk alapon... és nagyon boldog vagyok vele.


Jelentkeztek nála eü gondok, amikre nem találták az orvosok a magyarázatot, de sportolás után (mert heti 2x járt sportolni) mindig csökkentek a tünetek. Így elhatározta, hogy növeli a sportot és megfejeli egy kis diétával, hogy fogyjon is.


Mostanra nagy szép alakja lett és feleakkora lett mint volt. Viszont úgy tűnik képtelen elfogadni a változásokat. Most már több férfi nézi, meg és nem bírja. Sokat sír miatta. Úgy érzi magát mint egy "darab hús".

Már alig eszik, folyton sírós a hangulata ,a szép ruháit is lecserélte nyúlottakra.


Nem tudom ,hogy segíthetnék neki. A szex is nagyon lecsökkent. Amikor együtt vagyunk úgy érzem csak miattam teszi. Nem tud már oldott lenni. :(

Segítsetek!



2012. júl. 13. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

de végülis azért jártál vele, mert jobb csaj nem volt?


nehogy már ne legyen egy kövér nön kivül más elfogadható lány a környezetdben?


de mondjuk jol jártál, irigyellek!


küldhetnél priviben egy before-after képet.

2012. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az igaz, hogy nem bírtam a kövér lányokat. És első ránézésre élből elutasítottam volna. De sokat voltunk együtt, beszélgettünk, kirándultunk... és nem érdekelt, hogy kövér, mert egy jó csaj. Ő különleges mint akiket eddig ismertem.


És szerintem annyira nem vicces a helyzet, mert most meg nagyon rosszul érzi magát és árnyéka önmagának .:(

2012. júl. 13. 15:45
 3/10 A kérdező kommentje:
* az eddig ismertek közül különlegesebb.
2012. júl. 13. 15:46
 4/10 anonim ***** válasza:
10%

hát de ez olyan nonszensz.


a kövér lányok azért jofejek, hogy kompenzálják a tulsulyuk miatti vonzoság csökkenést.


egy szép lány lehet bunkó is, akkor is fel fog rá állni.


megértem a válságot, mert a csajod nem tanulta meg 14 éves korátol kezdve, hogyan kell lerázni a pasikat.

2012. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, nem tudja és nem meri megélni a nőiességét.

Barátnői vannak..? Velük nem tudja ezt megbeszélni?

Vagy pszichológus esetleg.

2012. júl. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tényleg hervasztó, mikor a pasik nem az embert látják benned, hanem a spermabankot :/
2012. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

jaj kis szegény nök, velük csak dugni akarnak.


velem meg egy nő sem. Tudod minek látnak engem? SEMMINEK. na azért csak rosszabb nem?

2012. júl. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

16:56 - most nem rólad van szó.

Beszélgess vele és emlékeztesd rá, hogy ez a változtatás az egészsége érdekében történt. Add tudtára, hogy neked így sokkal jobban tetszik, illetve hogy a személyiségéhez is egy csini test illik.

2012. júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nehéz helyzet. Lehet hogy úgy érzi, most már nem önmagáért szeretik, és hogy szimplán azzal hogy lefogyott, "több lett" pedig valójában nem ez számít. Éreztesd vele hogy tényleg nem ez számít (nem tudom hogyan, mert te ismered), és hogy szereted, tök mindegy hogyan néz ki. Egyébként tényleg érdemes lenne szakembert kérdezni.
2012. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. Ne foglalkozzon mas pasikkal, mert te vagy a baratja, aki akkor is szerette amikor meg kover volt. MOndd meg neki, hogy nem kell ilyeneet ereznie, mivel te mellette voltal eddig is es ez utan is vele leszel.

2. Ez elsodlegesen egeszsegugyi valtozas volt, es elvegre o akarta.

3. Az csak nem bun tan, hogy egy egeszsegesebb test vonzobb mindeki szamara?

4. Mondd meg neki, most hogy elerte a celt, az egeszseget es a jo testet, ne veszitse el azt ami meg ennel is fontosabb: hogy jo vele egyutt lenni, mert jokedvu, boldog, es elfogadja onmagat. Ettol a pasik kirohannak a vilagbol.


Amugy ido kell egy ilyen utan, hogy felfogja mi tortent. Legy vele turelmes, es magyarazd el neki a dolgokat tobbszor is amig szukseges. BIztosan meg fog ez a helyzet valtozni.

2012. júl. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!