Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a csajozási sikeresség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csajozási sikeresség annak függvényében jobb vagy rosszabb milyen "jól" éled az életed, akkor miért nem tud becsajozni számos, kisportolt, egzisztenciával rendelkezö fiatalember?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy cska nem tudnak mit kezdeni a hozzájuk vonzódó nökkel?


vagy egyáltalán nem is vonzódik hozzájuk senki?


2012. júl. 13. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem mindig akkor jön össze a csajozás, amikor a leggatyább az életem, vagy munkahely problémám van, vagy gazdaságilag vagyok béka segge alatt, vagy lebetegszem mint állat. Mindig pont ilyen helyzetekben jönnének össze legjobb lehetőségek ...
2012. júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az meg hogy az életbe?
2012. júl. 13. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Franc tudja, de mindig akkor ragadnak a legjobban, amikor egy randira sincs zsém, vagy alig állok a lábamon, vagy éppen ezer és egy egyéb dolgom, gondom lenne. Nehogy már szerencsém legyén és normálisan össze tudjon valami jönni ...
2012. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Murphy törvénye, ez mindig is így lesz :)
2012. dec. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!