Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tévút, ha igy akarom magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tévút, ha igy akarom magam lenyomni a lányok torkán, ahogy vagyok?

Figyelt kérdés

nem vagyok hajlando elfogadni a tényt, hogy változnom kell annak érdekében, hogy egy lány sexuális érdeklödését felkeltsem. Méltatlannak és elfogadhatatlannak tartom, hogy nem kellek senkinek jelen állapotomban.


volt idö, hogy irtam ki ide kérdéseket, mert szüz voltam, nem kellettem senkinek. Na mostmár hogy votl csajom, és folyamatosan csajozok, mégsem kellek senkinek.


2012. júl. 13. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Majd egyszercsak jön valaki, akinek kellesz. Apróbb dolgokban igenis lehet és olykor kell is változni, simulni a lányok/fiúk ízléséhez, de alapjaiban nem szabad azt megváltoztatni, aki valójában vagy. Van is erről egy felettébb gagyi idézet, inkább nem is írnám le... :D Attól, hogy gagyi nekem a kedvencem, mert van benne igazság.

Mindenkit olyannak kell elfogadni amilyen, ennyi.

2012. júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy kukkot nem értek ebből a förmedvényből
2012. júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az nem az én hibám
2012. júl. 13. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne fogadd el. Fogadd el helyette, hogy nem biztos, hogy fogsz kelleni valakinek. Ez van. Ha eddig így nem kellettél senkinek, nem biztos, hogy bennük van a hiba.
2012. júl. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezt a dumát senki sem fogja megenni akárhogy próbálkozol.
2012. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nos figyelj haver! Mindenki csak annyit kap az életben amennyit belefektet! Tehát ha nem változol azzal nincs semmi probléma sőt éljél így boldogan te döntésed DE! akkor ne várj többet mint a jelenlegi életed. Akkor ne siránkozz ha majd a csúnya lányok lesznek körülötted ők el fognak fogadni és lehet, hogy többet is kaphatsz tőlük de akkor egy rossz szavad ne legyen.
2012. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!