Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy csak barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csak barát vagyok a nőknek?

Figyelt kérdés
Már sokadjára fordul elö hogy összejövök egy csajjal aztán bejelenti hogy barátnak kitűnő vagyok de pasiként nem jövök be neki!Mit csinálok rosszul mindig?

2012. júl. 13. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Én is feltehettem volna. Szerintem nincs megoldás. Vannak ilyen típusok. Hallgass szép dalokat és igyál bort! Ennyi a tanácsom!
2012. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy akikkel eddig próbálkoztál, nem vagy az esete, és nem akartak megbántani. Persze attól még lehetsz helyes és aranyos, csak pont nekik nem. Próbálkozz mással.
2012. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
van megoldás. de nem árulom el :)
2012. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vagy egyáltalán nem vagy kigyúrva (értem ez alatt, kezdesz elfolyni), esetleg a stílussal (öltözködés) van probléma... Túl sokat tudsz róluk??? Hmm?
2012. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Biztos nem minden esetben igaz ez, de ha már az elejétől fogva kedves, megértő, figyelmes vagy... segítesz neki mindig mindenben... akkor elég könnyen becsúszol a barátzónába. Nekem is volt több ilyen esetem, igazából még mindig nem tudom mit csinálnék másképp. Talán nem kellene annyira "körberajongani" a kiszemeltet, bármit is érzel :)
2012. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

sportos vagyok,arányos testalkattal,udvarias,tisztelettudo,

ha ez se kell a nöknek akkor passz,leszek én is bunkó az ugyis menő a nöknél, á csak idegelem magam mert se ennek se annak nincs értelme,se a nökkel se ö nélkülük nem jó!

2012. júl. 13. 18:40
 7/14 anonim ***** válasza:

Ne bunkó legyél, hanem FÉRFI! Hidd el, ez beválik! :D

Tapasztalat! :D

2012. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

5.ik hozzászólónak: nem kell annyira körberajongani!-ugyananyi figyelmet és törödést forditok mindegyiükre,de nem szoktam tulzásba vinni amitöl ugy éreznék rajtuk csüngök,

a szemembe mondják jo fej vagyok,örülhet az a csaj akinek a párja leszek,meg ilyenek,ha ilyen véleménnyel vannak rólam miért épitenek le vagy raknak be az un.barátaok közé!?

2012. júl. 13. 18:47
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, hogy sokan itt sajnáltatják magukat... Valaki biztos lesz, aki értékelni fog. Amúgy ne akarj megváltozni... Ilyen vagy nem? Vagy ha te csak álcázod, hogy udvarias és tisztelettudó vagy, és valójában egy bunkó paraszt vagy, akkor jobban is teszed...
2012. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
7.ik meséljél már mitöl férfi egy férfi? mert már annyi féle dolgot hallottam erröl hogy már a könyökömön kezd kijönni!A férfi egyenlő a kigyurt izomagyu borostásképü kicsit büdös szagu és tapló viselkedésü macsóval!vagy hasonlóval! csakhogy én ilyen sosem leszek!
2012. júl. 13. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!