Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar engem hogy legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar engem hogy legjobb barátom ráhajt a volt barátnőmre? :O

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm két hónapig jártunk (lefeküdtünk) és úgy éreztem hogy nem igazán tudom szeretni és így kissé tehernek éreztem, így hát szakítottam vele mert később csak rosszabb lett volna. A csaj tudta hogy ki a legjobb barátom és hogy tűzbe tenném érte a kezem, de most meg látom hogy miket írogatnak a FACEBOOK-on egymásnak (hát hol máshol.....) és nagyon zavar. Én gondolom rosszul vagy tényleg gáz hogy a jó barátom fűzi a legutóbbi csajomat? :OOOO Ezek szerint mikor együtt voltunk is bejött neki.....Régebben mindíg azt mondtam hogy én lány miatt nem akarok összekapni egy baráttal (mert egyébként sincs sok barátom) de most kezd idegesíteni. Véleményt kérnék

19 éves srác vagyok!



2012. júl. 13. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Házinyúlra nem lövünk. Mivel a tied volt a csaj már annak számít.

Beszéld meg a csókával...

2012. júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna, nálam tabu a haverom volt barátnői közül az összes
2012. júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

még érzel vmit a csaj iránt, csak ez lehet


vagy tudat alatt a barátodat próbálnád védeni a csajtól mert tudod milyen

2012. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Esetleg beszéld meg vele. Nem tudhatunk mi se mindent. Ha már beszéltél vele, te is okosabb lennél, meg több infó is lenne, ha mégsem megy egyedül.
2012. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy zavar! Ilyet barátok/barátnők sem tesznek.
2012. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én megértelek, engem is zavarna. Nem tudom miért, de zavarna.
2012. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De neki az volt az indoka a múltkor hogy: de hát én dobtam.......mégis hogy magyarázzam el neki hogy megértse???...
2012. júl. 13. 12:47
 8/10 anonim ***** válasza:
igaza van, ha dobtad mit szólsz bele?
2012. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyilván úgy érzed, hogy elárult...

Volt pasim is ráhajtott egyik barátnőmre, ne tudd meg, mennyire kiakadtam rajta, pedig 4 éve voltunk együtt, másfél évig, és már akkor is abban egyeztünk meg barátnőimmel, hogy egymás exei szigorúan tabuk! Pont ezek miatt a dolgok miatt... Beszéld meg vele a dolgot, az én barátnőm előttem mondogatja, miket írogat neki az exem, és ő nagy kegyesen nem jár vele, mert van egy két éves fia, és tudja, hogy exem nem lenne oda a dologért.


24/N

2012. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2012. júl. 13. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!