Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy aki nem csak a kalandokat keresi, az nem kell a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz tapasztalataim vannak sajnos párkapcsolat terén.

Nem igazán szeretek szórakozni, bulizni, ez valahogy soha nem érdekelt. A kalandokat sem szeretem, érzelmek nélkül nem tudnék soha kapcsolatot léteíteni...egyszerűen nem ilyen vagyok.

Számomra fontos a belső (még ha ez elcsépelt hülyeség is sok ember számára), valamint az, hogy megbízhassak a másikban, kiegészítsük egymást. Harmónia testileg-lelkileg.

Sok barátnőm megtalálta már ezt a boldogságot, de nekem nem sikerül. Csak olyanok érdeklődnének irántam, akik kalandokat keresnek...én nem ítélkezem felettük, csak nekem nem ez az életformám, ezért soha nem mennék bele.

Tudom, hogy csak azok értenek meg, akik hasonlóan gondolkodnak mint én...remélem azért van ilyen ember még...


25/L


2012. júl. 13. 22:37
1 2
 11/19 Antimod ***** válasza:

"Az, hogy nem vagyok ribanc még nem azt jelenti, hogy apáca vagyok."


Nyugi, a mai világban sajnos csak a szélsőségek látszanak, a normalitás vagy meg nem értett, vagy pedig észre nem vett jelenség. Ez elég jól tükröződik a válaszokból is.

2012. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, sztem ronda lehetsz és azért nincs pasid.

Nyugi, majd ha 40 felé leszel, az elvált apukáknak majd bejössz, nekik mindegy, csak legyen aki csinál szendvicset, meg vigyázzon a gyerekeire hétvégente ingyen.

2012. júl. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Honnét gondolod, hogy ronda vagyok?

Nem tudom miből következtettél erre...na mindegy.

Viszont én a válaszodból azt szűrtem le, hogy te nem ronda vagy, hanem egy nagy BUNKÓ!!! Tanulatlan tuskó, szánalmas alak!.................sajnálni tudlak csak.

Lógsz a neten naphosszat, s még egy normális kérdésre sem tudsz válaszolni, e helyett írod a baromságodat te hülye!!!

2012. júl. 14. 14:39
 14/19 anonim ***** válasza:
95%

tegnap 01:52


Akkor a frigidek is minden nap dugnak? :D

2012. júl. 15. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A bulival engem is a világból ki lehetne kergetni. Lerészegedés nem köt már le kisebb korom óta, nem beszélve a hülye zenéről meg a haszontalan hangos ricsajról. Én is keresem a boldogságot, mindazonáltal tudom hogy nincsen tökéletes ember. Ezért igyekszem a külsőm és a belsőm is csinosítgatni több-kevesebb sikerrel. Vajon eljön-e a nagy Ő ? Vagy élhetek egyedül halálomig ?


f/37

2012. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Látod látod, megmondtam, a 40-körüliek akiknek minden jó, szimpatizálnak veled.

Szóval ne add fel!

2012. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Előző, leszel még te is idősebb - ha megéled...
2012. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válazoló!


Miért gondolod azt, hogy nekem egy kiélt, megkeseredett 40 éves fickó kell? Amúgy meg ez nem kor függvénye képzeld...van 25 évesben is olyan, aki elviselhetetlen és egy bunkó, vagy egyszerűen csak éretlen.

Amúgy kíváncsi lennék, hogy hány éves vagy...mert nagyon osztod az észt.

2012. júl. 15. 20:39
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerinted ? Bölcsessége még csak 26%-os, tehát még lehet tapasztalatot gyűjtögetnie...
2012. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!