Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van a suliban egy lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a suliban egy lány, aki nekem nagyon tetszik, hogyan kezdjem el az udvarlást? (többi lent)

Figyelt kérdés
A suliban van egy velem egykorú leányzó, aki nekem nagyon tetszik. A gond az alkatommal van: kicsit kövér vagyok, és nincsen túl sok izmom. Már elkezdtem gyúrni, hogy ezen javítsak. Milyen lépéseket tegyek, hogy esetleg rám figyeljen? Szoktunk beszélni, de más dolgokról: barátok vagyunk. Hogyan lehetne ennél több?

2012. júl. 14. 01:23
 1/4 anonim ***** válasza:

fűnyírás,térkövezés,stb


Suliban?..most nincs suli..ráérsz gondolkozni


de kezdésnek elég az apró kedveskedés stb..nem látok bele jobban a kapcsolatotokba..:/

2012. júl. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tudod,nem mindenkinek az izom számít.Én 16 éves lány vagyok és így érzem.Légy bátor,ne becsüld alá magad,mutasd meg neki ,hogy lehetsz férfi azzal,hogy lépsz és ne az izmaiddal akarj bizonyítani.
2012. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha a fiú kezdeményez. Majd ha elkezdődik a suli, menj oda hozzá (GYAKRAN) és kezdj el vele beszélgetni. Érdeklődj, hogy hogy van, miújság, mit csinált a nyáron. Figyeld a reakcióit is. Ha nagyon bámul a barátnőire nem feltétlenül jelenti azt, hogy untatod, lehet hogy csak zavarban van. Ha nevet figyeld a szemét és a száját, fel tudod ismerni, ha igazi a mosoly. Ez kezdésnek nem rossz :) És nyugodtan írj privit, majd ha történt valami vagy ha van még kérdésed. 14/L
2012. júl. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát figyelj én csajként biztos hogy örülnék a bókoknak pl: nagyon csini vagy ma vagy ilyesmi és mondjuk megkérdezed hogy délután nem e jössz el velem moziba(egyéni). a testalkatodhoz szólva pedig: igaz hogy a lányok értékelik azt hogy jó alkatú,izmos,de egy rendes és őszinte lánynak sosem ez a legfontosabb.viszont ha jobban akarsz neki tetszeni akkor jó ötlet a gyúrás :)
2012. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!