Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha kiderült, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha kiderült, h pasim törölt facebookjáról egy lánnyal való beszélgetést, amiben rólam van szó, meg arról, hogy elmennek együtt inni. De én ugye nem tőle tudom. Lebuktassam? Ha mégegy ilyen lesz, akkor? Pakoljak össze?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az első reakciója az lenne h mért kutatok utána, és kirúgna, szóval ez a beszéljük meg annyira nem opció...
2012. júl. 14. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem jöttek idáig válaszok, mert senkit nem érdekel, ami a facebookon történik, és nincs is jelentősége.
2012. júl. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán megbízható a forrás??Nalátod.
2012. júl. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Beszélgetés, ivás? Ez már ok a pakolásra? Csak azért mert egy lánnyal teszi? Csevegj egy sráccal, s várd a hatást. Ha már most itt tartotok, akkor mi lesz 20 év múlva?

Tipp: ez nem egy holtig tartó kapcsolat.

2012. júl. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pakolj össze, a pasid jobbat érdemel egy ilyen paranoid csajnál.
2012. júl. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bízhatsz benne vagy sem?


Ha igen akkor csak óvatos legyél, ne pedig paranoiás!


Ha nem akkor úgyis keresned kell egy másikat, nem?


29F

2012. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a sok hasznos tanácsot, hogy az előzmények ismerete nélkül meg tudjátok mondani, ki milyen... :)


Mindenesetre szerencse, hogy nem ezekre hallgattam, mert megkérdeztem tőle, és annak ellenére, hogy azt hittem, hogy pakolás lesz, jövőtervezés van...


Nem tudható előre, miből mi sül ki... :)

2012. júl. 18. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!