Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, de van már barátja 2009-óta. Bepróbálkozzak nála? Össze jöhetek vele egyáltalán?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm

2012. júl. 14. 10:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen hosszú ideje van barátja, akkor nagy valószínűséggel szeretik egymást. Miért akar mindig belerondítani egy harmadik?
2012. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Érdekes kérdést tettél fel, de az a gyerek egy tuskó lehet 1 fokkal jobban néz ki, de én sokkal kedvesebb és segítőkészebb vagyok és nagyon bejön az a csaj, ezért akarom a csávónak lecsapni a kezéről.
2012. júl. 14. 10:21
 3/18 anonim ***** válasza:
Ne csináld:( Ha szakítanak max akkor legyél ott a lánynak támaszként és majd alakul ahogy alakul,amúgy meg örülj vele és legyél ott barátként..
2012. júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha unja már a régit akkor igen.
2012. júl. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de én nem akarok egy pótkerék lenni, hogy ha nincs ló jó a szamár is.
2012. júl. 14. 10:25
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem esélytelen már biztos ragaszkodik a régihez, nem hiszem hogy csak ugy ott hagyná
2012. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg próbáld meg, lehet unja már a mostanit.
2012. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha olyan tuskó lenne a pasi, akkor már biztos otthagyta volna! Én nem akarnám őket szétválasztani, elég gerinctelen dolog.
2012. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 mizuzizu92 ***** válasza:
Hát szerintem várj még , vagy keress olyant akinek nincs olyan régóta barátja .
2012. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a nők, olyanok, mint a nyilvános wc-k a jók foglaltak a többi meg le van szarva. Húzzak sorszámot, hogy most ép én jövök?
2012. júl. 14. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!