Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem akar lenni, de visszameg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem akar lenni, de visszamegy az exéhez, mert nem akarja megbántani. Ez csak szerintem hülyeség?

Figyelt kérdés
ezzel a szöveggel rázott le egy srác, akivel járhattunk volna.22/L
2012. júl. 12. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem az exe fontosabb neki mint te. Sajnálom :/ Mert ha veled akarna lenni logikusan otthagyná az exét miattad.
2012. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tud dönteni, még mindig szereti, vagy nem is szakítottak. :S
2012. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ez szánalmas :D
2012. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szakítottak miattam, de a csaj elment hozzá és azt mondta állítólag, hogyha velem összejön a srác ő abba belehal,és megint együtt vannak, nemtudom mit gondoljak...
2012. júl. 12. 18:37
 5/10 anonim ***** válasza:
részvétem, próbáld elfelejteni:S
2012. júl. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ASOT ***** válasza:

hát jah...szánalmas...

Remélem még az elején voltatok a kapcsolatnak...

2012. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hazudik,nem merte neked megmondani az igazat.
2012. júl. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Járhattatok volna a pasival? Hányan? Kivel? Kikkel? Nem értem ,hogy ma mirét beszélnek az emberek többes számban. "Összejöttünk a barátommal." És tsai. Tanulni kéne. Ma 10-ből 9 ember többesszámban beszél, ha a prájáról van szó.
2012. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
bocs, ez tényleg hülyén néz ki így, járhattam volna...
2012. júl. 12. 19:54
 10/10 anonim ***** válasza:

OFF: Nyelvtanilag semmi gond nincsen vele. Ha szét akarod bontani: mi járhattunk volna.

Bővebben: mi járhattunk volna egymással. A magyar nyelvtan szerint T/1-ben így ragozunk. Mindkét forma helyes.


ON: Sok hülye dolog létezik a világon. Fölösleges filózni a miérteken, ha veled akarna lenni, veled lenne. Szánalmas az az ember, aki azt mondja a másiknak, hogy belehal ha elhagyja, de még szánalmasabb az, aki marad.


Én a helyedben elsétálnék, ne akarj magad mellé egy gyáva embert.

2012. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!