Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lánnyal kölcsönös vonzalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal kölcsönös vonzalom kezd el kialakulni kettőnk között, viszont egyelőre ő irányítja a kettőnk dolgát. Egyszerűen csak felcserélődtek a nemi szerepek a mi esetünkben is? Vagy csak barátnak akar?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy éve ismerek egy lányt a munkahelyemen, egy ideig a kollégám is volt, aztán mostanában elkezdtünk egy picit többet és mélyebben beszélgetni mint korábban. Egy munkanap után véletlenül összefutottunk a munkahely előtt és mivel nem volt jobb dolgom, mondtam neki, hogy most szívesen mennék valahová, de a barátaim közül senki nem ér rá. Erre ő javasolta, hogy menjek vele vásárolni, aztán beülhetünk valahová enni egyet. Nagyon jól éreztük magunkat, sokat nevettünk, sőt, mondta is nekem, hogy legközelebb menjünk el moziba, mert már régen volt (erről a mozis dologról már vagy fél éve beszélünk, e még nem jött össze, sőt egyszer beszélt olyasmiről is, hogy akár az ő lakásában is mozizhatnánk).

Azóta kicsit jobban odafigyelünk egymásra. Viszont valahogy mindig úgy alakulnak a dolgok, hogy ha én kezdeményezek, akkor a sokadik alkalomra mond talán csak igent, én viszont sajnos egyből "ugrom", ha keres (mindez persze nem tudatosan történik velem, mert reflexből reagálok és csak utólag gondolkodom el rajta, mit kellett volna másképp csinálnom). Elég határozott, nagyon nőies lány, aki tudja mit akar, és kezdeményez is felém. Ráadásul azt mondta nekem a minap, hogy valami hiányzik az életéből (konkrétan egy pasi). Nekem úgy tűnt, hogy szeret vezetni a kapcsolaton belül, bár ez elég férfias vonása, ami megnehezítheti a dolgot. Mivel én még csak most kezdtem el a férfias viselkedést kialakítani magamban 27 évesen, ezért sokszor nem elég férfiasan reagálok, hanem olyan "jófiúsan".



2012. júl. 14. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő akar Téged levadászni és nem fordítva:D:D csak várnod kell ennyi az egész:D
2012. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, majd kiderül :D
2012. aug. 16. 12:25
 3/3 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Szia! Hogy álltok mostanában..?
2021. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!