Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek még van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még van esélyem megszerezni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kb másfél éve vagyok jóban, folyton együtt megyünk bulizni, meg csinálunk egyéb programokat is. Kb fél évnyi ismeretség után bevallotta, hogy szerelmes belém, elutasítottam, mivel nem akartam kapcsolatot, bár egyszer csókolóztunk, de ennyi. Most kb 1 hónapja megint mondta, hogy még mindig mennyire tetszem neki, megint visszautasítottam, de továbbra is sok mindent csináltunk együtt.

Viszont most megismerkedett egy lánnyal, és eléggé próbálkozik nála, szerintem napok kérdése és egy pár lesznek, folyton arról áradozik, hogy mindenben ugyanolyan mint ő, ugyanaz minden hobbija, meg hogy milyen szép... (ezt nem nekem mondta, hanem egy közös barátunknak, mi mostanában nem találkoztunk)

Tudom, hogy későn jöttem rá, de vajon lehet még esélyem nála?

Az a lány is nagyon szép, de kettőnk közül úgy gondolom én vagyok a vonzóbb, például alapból sokkal jobb alakom van, mint neki. Most ez nem tudom mennyire fontos szempont, de azért ez is számít. Na meg tényleg nagyon jóban vagyunk...

Ha elé állnék, hogy mégis őt akarom, akkor vajon mit szólna? Az érzései csak nem múltak el egy hónap alatt, nem?


2012. júl. 14. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus eset amit leírtál.

Nyomul egy pasi akkor nemkell. De ha látod valami jobb csajjal mint amilyen te vagy, máris meg akarod szerezni!

2012. júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom még elég fiatal lehetsz, de most viselkedj felnőttként.

Ha nem kellett, mikor szerelmet vallott neked, de jó volt vele lógnod, akkor most csak mert birtoklási vágyad van, és félsz, hogy ezután magányos leszel ne szúrd el az ő lehetőségét.

Kívánj neki sok szerencsét, és ha mégsem jönne neki össze, elmondhatod, hogy mi a helyzet.

2012. júl. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszolónál nagyon ott van a pont!


Ha egy kicsit is becsülöd (emberileg szereted) ezt az embert, akkor hagyd menni! Kétszer vallott neked, kétszer elküldted, nyilván nem véletlenül. Ha most elbarmolod a boldogságát egy másik lánnyal csak azért, mert szerinted te jobb vagy annál a lánynál, az ribanckodás. Egyszerűen csak féltékeny vagy, esetleg magányos, ennek ami most benned lezajlik, semmi köze a szerelemhez. Amint összejönnétek, két hét múlva dobnád is el, mert nem őt akarod, csak a büszkeséged tiltakozik az ellen, hogy mást is szeressen rajtad kívül. Csakhogy ő nem a tulajdonod!

2012. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha addig nem kellett, amíg elérhető volt, most sem kell igazán, ezért kár lenne elszúrni a kapcsolatát.
2012. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!