Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet megszerezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megszerezni egy tökéletes Nőt?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok.

Ismerek egy isteni szépségű lányt. Neki nincs barátja, 22 éves.

A gond az, hogy bár ismerjük egymást, tehát utcán köszönünk egymásnak, ismerősök is vagyunk facebookon, de ez nem az a személyes ismerettség, amire én nagyon vágynék.

Tipikusan az a csaj, akitől félnek a pasik. Tudjátok miről beszélek. Olyannyira szép, csinos és talpraesett, értelmes, hogy szinte félek tőle. De az a gond hogy irtózatosan tetszik.

Nyaranta egy vendéglátó egységben dolgozik, ott már párszor találkoztunk, de esküszöm a sört is féltem kikérni tőle. Tudom a félénkséget, hagyjuk meg a szende szüzeknek. Meg egy 21 éves sráchoz nem illik ez, de biztos vagyok benne, hogy jó pár srác ismeri ezt a helyzetet. Az az elérhetetlen típusú nő. A NŐ.

Amúgy nem vagyok nagyképű amikor azt mondom, én se nézek ki rosszul. Kapok visszajelzéseket és többen mondták már hogy jóképű vagyok.

Azonban ez a NŐ az összes önbizalmamat elveszi, amikor meglátom, és nem tudom hogy tudnék a közelébe férkőzni, megismerkedni vele személyesen, hogy aztán egyszer meg is szerezhessem. :)

Tanácsokat, és esetleg tapasztalatokat szeretnék kérni tőletek akik voltak már hasonló helyzetben!


Köszönöm!


2012. júl. 13. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
megszólítod. mivel aki ilyen típusú nő és ahogy írtad, szinte félnek tőle ezért vlsz nem sokan szólítják meg és azok többsége aki megteszi nem 10/10-es pasi. ha jól nézel ki, van humorod és még beszélsz is vele legalább megtudod, van-e esélyed. ha nincs, akkor is több millió nő él még a földön és nem ő az egyetlen aki szép.
2012. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ő meg lehet, hogy utálja ezt a helyzetet... Hogy a pasik elkerülik őt, mert félnek tőle, meg biztosan azt gondolják elérhetetlen. Még az is lehet, hogy kissé önbizalomhiányos, mert senki sem próbálkozik nála és azt hiszi azért van, mert valami visszatetsző van benne, amit a fiúk nem szeretnek..


Hidd el, van ilyen, tudom.


Szóval próbáld meg összeszedni magad, legyél határozott, ne félj tőle, szólítsd meg. Aztán lesz, ami lesz.

2012. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd azzal, hogy nem sztárolod. Amíg alávetettnek érzed magad vele szemben (elveszi az önbizalmad, stb.), addig nem fogsz tudni normális kapcsolatot kialakítani vele.
2012. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Félsz tőle, mert kapós, félsz tőle, mert állati nehéz megtartani, mert bárkit meg tud szerezni. Ezzel mindenki így lehet,akinek van annyi agya,hogy ez a gondolat egyáltalán eljut az elméjébe. Kettő dolgot lehet tenni, vagy félsz tovább is, és soha nem lesz a tiéd, magányosan rejszolhatsz, meg eljárhatsz a playmate kategoriás fizetős luxusprostikhoz, vagy lehet egy lelki társad is akár egy életre is. Utóbbi lehet hogy jobb azér :)) csak eléggé gáz az,ha jön egy nálad mégjobb fej, még helyesebb, még pénzesebb, még befolyásosabb nagy ő pali, aztán a lány úgy dönt, hogy inkább ne te legyél már az akivel leéli az életét. Ez nem mindenkinél van így, de be kell tudni kalkulálni ezt is. Ha túl komolyan veszed ezt a nőt, akkor csak stresszes leszel, vizsgadrukként fogod fel az egész felé való közeledést / Velem mindig ez a probléma/ Ahelyett hogy élvezetes szórakozás és kihívásként lenne a hozzáállás. Ha nem jön össze, akkor van még ezer másik jó is. Én is sokról gondolatam hogy hú ennél már nem is találhatnék tökéletesebb, helyesebbet, és mindig sorra jöttek a mégjobbak. Tudni kell veszteni is, de probálkozni érdemes, mert akkor sokat nyerhetsz. tehát tudom,hogy mit kell tenni, de én pont az vagyok, aki mégsem vagyok képes meglépni, mindig elszalasztom, és inkább prosti felé veszem a gondolataimat. Mert ez a könnyebb, ez az az út ,amikor nem érhet elutasítás, nem érhet csalódás, nem érhet az,hogy egy ideig csodálatos, úgy érzed tied a világ, nagyon nyeregben/ölben/ vagy, aztán egyszercsak meglép a nő, mert elmult a szerelem, és bánat és szomorúság stb.... Át kell gondolni, hogy ki mit is akar az élettől ,és úgy kell mérlegelni, dönteni. Bármi lehet!
2012. aug. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!