Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnánk csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátom egy hétre fog jönni hozzánk úgy, hogy a szüleim nyaralni lesznek, csak a bátyám lesz itthon de szerintem ő is a barátnőjénél lesz meg itt-ott, amúgy is alig van itthon szóval nem zavar.

Egy kicsi faluban lakom, még egy disco sincs itt, csak kocsmák. Mit fogunk csinálni egy héten keresztül? Amik be vannak tervezve: Napozás a kertben, séta, szex, alvás ameddig bírunk, filmezés :D

De ezt nem csinálhatjuk napokon keresztül. Biztos fel fogjuk magunkat találni, de azért csak kéne egy pár tipp ha mégis unnánk magunkat.

Szerintetek?


2012. júl. 14. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Önkéntes meló, v rendes diákmeló, gondolom diák vagy. V kezdj vmi tevékenységbe. Bármit cisnálj, csak ne WoWozz, tutkó nem lesz kövi bnőd akk.
2012. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
hány évesek vagytok?:D
2012. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első: eléggé félre nézhettél valami :)...

Második: 16/L és 18/F

2012. júl. 14. 20:00
 4/12 anonim ***** válasza:

Szex, film, szex, alvás, szex, séta/ kirándulás, szex, főzés, szex, napozás, szex, beszélgetés, szex, részegedés, szex, biciklizés, szex!


Nekem ezzel simán elmegy 1 hét ne viccelj :)

2012. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja, igen a főzés és az ivás kimaradt, de hát enni kell, piálni is kell néha szóval azt alapnak tartottam :D
2012. júl. 14. 20:03
 6/12 anonim válasza:
amugy biztos van város a közelben ott csak van valamit:D
2012. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Van, de a legközelebbihez is fél óra az út vonattal, és oda járunk suliba szóval már az is unalmas.. :/
2012. júl. 14. 20:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja ...xd egy srácnak akartam tanácsot adni, kicsit megfagyott a gép, rámentem arra, de a tiéd jött már fel, és rossz helyre íródott:D
2012. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, de ez tényleg nem elég egy hétre? Hány évesek vagytok? Én ezzel simán elütök 1 hónapot egy lánnyal nem hogy egy hetet. :)


Vegyetek masszázsolajat lehet egymást masszírozni csak 1 teljes napon át :)

2012. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kis mázlista, milyen lehetőség adatott nekik és nem tudják kihasználni. Egy ilyen szülők, bátty mentes napot szeretnék... csak egyet :D
2012. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!