Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szutykos időben mi a sz*rt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szutykos időben mi a sz*rt tudnánk csinálni a párommal a szabadban pénz költés nélkül?

Figyelt kérdés

Körülmények:

Ő nem jöhet át hozzánk,én nem mehetek át hozzájuk,szóval legyetek szivesek csak szabadtéri dolgokat írni,ha tudtok!

(PLÁZÁK KIZÁRVA!!)

A pénz költés meg azért van kizárva,mert én csóró vagyok,ő meg smucig!(Amúgy sem várom el,hogy költsön rám!)


L/17


2012. jan. 25. 06:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Smutzig :D


Amúgy ilyenkor is nagyokat lehet sétálni, meg beszélgetni!


Miért nem mehet át hozzátok még nem merted bemutatni???

2012. jan. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Ha ez a helyesírási hibám javítása akar lenni,akkor köszönöm szépen,nem tudtam,hogy így kell írni :D


Ő sétálni nem szeret,beszélgetni nem tud. :/ (nem épp az esze miatt szeretem).

Dehogynem mutattam én be,már réges rég,hát pont ez a probléma. xD Sok hülyeséget csinált,a családom utálja. De most nem ez a lényeg szerintem. Tudnál választ adni a kérdésemre? Valami ötletet?

2012. jan. 25. 07:41
 3/27 anonim ***** válasza:
Séta egy parkban, ebben a sz... időben még jobban esik összebújni! Smucig?!? Akkor ne csajozzon!! Egy üdítő egy bárban sem fér bele neki?
2012. jan. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

"Valami ötlet?" Szakíts vele arra pont jó idő van!

Milyen hülyeséget csinált? Kíváncsivá tettél!

2012. jan. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Havat lapátolni, salakot söpörni, tűzifát hasogatni...

Csupa-csupa móka!

2012. jan. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
hűű a kérdésed alapján te sem lehetsz valami IQ bajnok,összeilletek,de elég durva hogy nem találjátok fel magatokat,nem lesz hosszú életű a dolog már látszik...
2012. jan. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

A srác nem túl okos, de legalább talált egy 17 éves csajt akibe átörökítheti a génállományát...

A sok rendes gyereknek meg nem jut senki...Csak a csúnyalányok.

Az élet igazságtalan.


(mielőtt valaki elkezd szívózni: általában én szoktam a rosszfiú lenni akinek jut csaj. )

2012. jan. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
nem az esze miatt szereted és nem is a pénze miatt akkor miért vagy vele?
2012. jan. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Én kérek elnézést! Félreértés ne essék!


Aki azt írta,hogy én sem lehetek egy IQ bajnok,annak elmondanám,hogy téved! Én a párommal ellentétben okos vagyok (ezzel nem felvágni akarok,csak a tényeket közlöm!) Példának okáért felhoznám,hogy a tanulmányi eredményem kitűnő,mondhatni "stréber" vagyok (nem az a nyalizós fajta,ugyanis én tényleg tanulok :D),ellentétben a párommal,aki tavaly 9tantárgyból bukott és nem érdekli,hogy még kommunikálni sem képes értelmesen.

Nem azért "illenénk össze",mert "ugyanolyan hülyék" vagyunk,hanem mert szeretjük egymást! Bár igaz,attól még nem illünk össze,konkrétan semmi közös nincs bennünk.^^"


Több,mint 2 éve vagyunk együtt,nem most jöttünk össze. Ő már keresőképes (suli által szerez pénzt),míg én csak tanulok,keresetem nincs. Ő a kapott pénzét maára költi,én mikor pár havonta esetleg kapok egy ezrest a szüleimtől,azt félrerakom a jogsira. De mivel mi ténylegegy csóró család vagyunk,ezért nem igazán kapok pénzt,pofám se lenne kérni tőlük.


(Bocs,hogy hsszú lett,de lényegében ez van!)

2012. jan. 25. 09:38
 10/27 A kérdező kommentje:

Mielőtt még egyszer felmerülne a kérdés...azért vagyok Veled együtt,mert SZERETEM! És kész,ennyi.


És visszatérve a hibáira,amiket elkövetett...voltak kisebek és nagyobbak,nem szeretnék most erről beszámolni.Sok hülyeséget csinált,de...mindegy.


Nem lehetne az,hogy inkább esetleg a kérdésre próbáljatok ráfókuszálni?


Persze az eddigi és a további válaszokat is köszönöm!

2012. jan. 25. 09:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!