Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak ha fo sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak ha fo sok oda menni egy lányhoz?

Figyelt kérdés
Attól félek hogy vissza utasít utána ha meg látom az utcán akkor hülyének érzem magam meg ha elmondja a barátnőinek szóval értitek az eddigi csajaim mind ők jöttek oda vagy írtak rám de már egy éve nincs senkim a válaszokat előre is köszi

2012. júl. 14. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne fossál, mert nincs mit vesztened. Hülyének néz. Na és? Ez inkább őt minősíti, hogy megismerésed nélkül elküld. Majd lesz, aki értékel.
2012. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát így ismeretlen ne menj oda, már jól ismerteknél próbálkozz-1 :D

Csak oylan lánynál próbálkozz, aki nem egy éretlen pi*a, aki kinevetne, és ha mégis visszautasítana, akk veled beszélné meg az okát, és senki mással.-2

Ne félj a nemtől, mert az csak egy szó, és aki nem próbálkozik, nem is juthat igenre-3

2012. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Változtass a gondolkodás módodon! Nagyon nagy rá az esély hogy csak egyszer látod az életben a csajt aki ismeretlenül megtetszik valahol. Ha már más lányok is kezdeményeztek nálad akkor az csak jót jelenthet!
2012. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
olyannál akit ismerek és jól elvagyunk meg minden azért nem merem mert sztem utána már nem lennénk jóba és van egy csomó csaj akivel jóba vagyok
2012. júl. 14. 20:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy látens meleg vagy?
2012. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá. Én nagyon régi módi vagyok, azt szeretem, ha a fiú kezdeményez, ha ő megy oda a lányhoz, ha ő ír rá. De miért utasítana vissza, ha nem is nagyon (vagy egyáltalán nem ismer)? Nem kell ettől félned. Nyugodtan írj privit, jobban tudnék segíteni, ha mesélnél.
2012. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Figyelj ide két dolog fog történni. Vagy sikerül vagy nem. Bár ilyen hozzá állással inkább az utóbbi de ha felkészülsz arra, hogy igen vissza is utasíthat naés? Valahol el kell kezdeni nem értem miért akarja mindenki egy nap alatt megváltani a világot. A fiúk nagy része még oda sem mer menni akkor legyél tökösebb náluk és előbb vagy utóbb meg lesz a jutalma. Kemény lesz de jobb mint ha meg sem próbálod.
2012. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kicsit legyél lazább. Szard le ha vissza utasít... És ne vald meg az érzéseidet meg stb., mint amit a lámák csinálnak, hanem csak óvatosan közeledj és légy kedves, a többi meg jön magától, a tekintetéből ki lehet venni.
2012. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem tom igazából attól félek hog nem fog szeretni mert eddig ha a lányok jöttek oda akkor nyilván ők akarták és tudom hogy szerettek de így meg ha azt mondja hogy járna velem akkor biztos hogy szánalomból vagy valami
2012. júl. 15. 08:27
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire hülyeXD Ritka az olyan csaj aki szánalomból jár valakivel... Sőt
2012. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!