Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan küzdjem le a félelmeit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a félelmeit gátlásaimat, ha oda akarok menni egy szép lányhoz? (többi lent)

Figyelt kérdés
Én sajnos eléggé egy félénk ember vagyok, nagyon szeretnék magamnak egy társat csak, eléggé nehezen tudok ismerkedni. Szerintem nálam ez egyrészt amiatt van, mert apa nélkül nőttem fel, 5 éves koromban halt meg öngyilkosságban az agyával volt valami baj, és ez eléggé lesokkolt engem. 20 éves ember vagyok sokáig azért nem volt nekem barátnőm, mert egyrészt félénk voltam másrészt meg nem érdekeltek engem a nők. Meghát társasági lény se voltam, és nem nagyon jártam el emberekkel bárhova. 16 éves koromtól kezdtem igazán próbálkozni lányoknál, de sajnos egy se sikerült leginkább azért, mert barátja volt. Az a baj nálam, hogy gyakran tragédiának fogom fel, hogy nem akar velem lenni egy lány, pedig tudom nem így kéne felfogni. Mostanában nagyon gyakran esek depresszióba, hogy teljesen egyedül vagyok és nincs senkim, és sajnos az nem rég az anyukámat is elvesztettem egy daganatos betegséggel küzdött, és ő is nagyon hiányzik nekem. Egyszerűen elég tehetetlen vagyok a haverjaim is próbálnak néha segíteni, de akkor se megy nekem nagyon. Gyakran úgy érzem, hogy már nagyon elvagyok késve pláne, hogy sok embernek 14 éves koruktól van kapcsolata. Nagyon szeretnék már magamnak egy szép lányt mindent megtennék érte, hűséges lennék vele és nem csak szexre kellene nekem a szeretet a kedvesség a hűség sokkal többet ér számomra. Szerintetek menjek pszichológushoz?
2010. júl. 22. 20:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
félsz tőle tudom
2010. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ilyen helyzetben vagyok, de apám nem öngyilkos lett. Én úgy küzdöttem le a félelmeimet, hogy belegondoltam, rosszabb már nem lehet, veszteni semmit nem veszthetek hisz az önbizalmam is romokban hevert... A pszichológus jó ötlet lenne, szerintem ő tudna segíteni neked.

sok sikert!

14/F

2010. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
8%
Először menj prostihoz,ő vissza fogja adni az önbizalmadat!Sokaknak segít!
2010. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a szakember jobban érti a dolgát. Ha nem számít neked az első élmény, mehetsz prostihoz is, csak azért más, ha valaki a pénzedért akar, vagy tényleg vonzónak tart. Meg azokat is le kell szólítani. Ha nem megy nyilvános helyen, próbálkozz neten, ott megnyílik elég sok félénk ember. Ahhoz már csak lesz bátorságod hogy írj 1 levelet vagy csetelj valakivel. Nem kell semmit se várni tőlük, csak beszélgess. Vagy szerezz egy lány barátot, aki tanácsokat ad.
2010. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a prostit! Érzelmek nélküli élvezet, annál rosszabb nincs!
2010. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"Felejtsd el a prostit! Érzelmek nélküli élvezet, annál rosszabb nincs!"


A szex mindenképp érzelmek nélküli dolog,az élvezetet szolgálja a kapcsolatokban is!!!

2010. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretném az első élményt és nem kell nekem prosti, hanem egy rendes kapcsolat. Jó lenne, ha egy lány mellett szociálisabb lennék, egy jó beszédes csajnak nagyon örülnék.
2010. júl. 22. 21:16
 8/18 A kérdező kommentje:
Neten nem akarok ismerkedni rossz tapasztalok miatt, hanem rendesen élőbe.
2010. júl. 22. 21:17
 9/18 anonim ***** válasza:
Azt viszont csak önbizalommal lehet. Egyébként meg szarj le mindent, úgy menj oda, hogy nem fog érdekelni, ha elküld, vagy kiröhög. Persze soha nem röhögnek ki, és bunkón se fognak elküldeni, szóval hajrá, az egész félelem alapja csak a fejedben létezik.
2010. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
a ribancok biztos szívesen segítenek neked.Sok sikert!
2010. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!